http://www.suomi24.fi/?utm_source=topicstripe&utm_medium=topicstripe&utm_campaign=topicstripe#topic0
Nyt on siis mahdollisuus osallistua. Onko täkäin palsta turha?
Keskustelupalstojen remontti menossa
17
228
Vastaukset 17
- Ex syöpäpot.
"Onko täkäin palsta turha". Kyllä, ja täysin sinun ansiostasi. Kun nyt pitkästä, pitkästä aikaa katsoin, mitä tälle palstalle kuuluu, järkytyin suuresti. Jaksat jatkaa aina vaan, vaikka olet saanut karkotettua lähes kaikki syöpäpotilaat pois palstalta. Käsittämätöntä, mikä pahuus ihmisessä voi asustaa. Ja aina vain "ne muut" ovat syypäitä, itsessäsi et näe mitään vikaa.
- Lusiina
Olet oikeassa, en näe "vikaani". Jospa sinä kertoisit mikä se on, perusteluineen ja todisteineen. Jospa sitten alkaisin ymmärtää. Ilkeydet ja solvaukset eivät ymmärrystäni edesauta.
- Kiero oot,sori
Et näe VIKAASI,on huomattu,etkä ymärrä muiden kirjotuksia.Sua vois sääliäkkin,mutta oot niin kiero ja ilkee,etta se on yhdistelmä,mille ei voi mittään,ei me muut.Susta ei vaan tykätä!Elä sen kanssa!
Vedäs esille yks juttu missä on tykätty:) ookko saanut? - Lusiina
Kiero oot,sori kirjoitti:
Et näe VIKAASI,on huomattu,etkä ymärrä muiden kirjotuksia.Sua vois sääliäkkin,mutta oot niin kiero ja ilkee,etta se on yhdistelmä,mille ei voi mittään,ei me muut.Susta ei vaan tykätä!Elä sen kanssa!
Vedäs esille yks juttu missä on tykätty:) ookko saanut?Oon saanu ;))
Aurinkoiseni, arvasin että et kyennyt lyömään faktoja pöytään syytöstesi tueksi sillä yksinkertaisesti niitä ei ole vaan vainoamisesi syy on IHAN JOKU MUU:
Ei minusta tarvitse tykätä ja ymmärrän kyllä jos kaltaisesi eivät tykkääkkään enkä sitä itke :). Sitä en ymmärrä että miksi kuitenkin aina otat kontaktia minuun täällä? Saatko jotain tyydytystä ilkeitä heitoistasi vai? - Luulotautia kehissä
Lusiina kirjoitti:
Oon saanu ;))
Aurinkoiseni, arvasin että et kyennyt lyömään faktoja pöytään syytöstesi tueksi sillä yksinkertaisesti niitä ei ole vaan vainoamisesi syy on IHAN JOKU MUU:
Ei minusta tarvitse tykätä ja ymmärrän kyllä jos kaltaisesi eivät tykkääkkään enkä sitä itke :). Sitä en ymmärrä että miksi kuitenkin aina otat kontaktia minuun täällä? Saatko jotain tyydytystä ilkeitä heitoistasi vai?Kuka on tämä joka aina ottaa kantaa? Lopeta lapseliset luulotautiset syytöksesi,jos ei ole faktaa tuoda esiin!
- Lusiina
Luulotautia kehissä kirjoitti:
Kuka on tämä joka aina ottaa kantaa? Lopeta lapseliset luulotautiset syytöksesi,jos ei ole faktaa tuoda esiin!
No se jolle viestin osoitin, ekkönäänää!
- sxcdav
Siis mahdollisuus osallistua mihin?
- Äimänkäki
Jos tuota typerää tissientujotuskyselyä tarkoitat, niin oletkohan ihan normaali vai vähän tyhmä, oikeasti?
Väkisin väännetyt, osittain älyllisesti asiattomat kommentit halventavat vakavasti sairaita ihmisiä. Itselläni ei ainakaan riitä mielihyvä tyhmiin asioihin. Hauska komiikka on eri asia. Ylipäänsä, en nyt jaksa yhtään sellaista typeröintiä, jolla ei ole mitään tekemistä ilon tai hauskuuden kanssa, vaan ainoastaan tyhmyyden ja pinnallisuuden.
Tuntuu, että sinulta puuttuu nyt tilannetaju täysin, tai sitten olet hieman naivi. Jos kuitenkin kuvittelet olevasi hauska, niin kerron että et ole, ainakaan tässä tilanteessa, tällä palstalla, syynkin varmaan ymmärrät (vai ymmärrätköhän?). Suosittelen siirtymään keveämmälle, hassuttelu typeryys/en-muka-tajua -palstalle.
Tai sitten menin väärälle linkille, toivon.- Lusiina
Käkiäimän kirjoitti:
vai tarkoititko kenties tätä?
http://www.suomi24.fi/node/589Juu tätä tarkoitin........................................... Mites linkki mei ihan viäräks? Nooooh tyhymä mikä tyhymä, siinä ei liene mitään uutta. Mut nyt sitten vaan vaikuttamaan ;)
- Lusiina
Lusiina kirjoitti:
Juu tätä tarkoitin........................................... Mites linkki mei ihan viäräks? Nooooh tyhymä mikä tyhymä, siinä ei liene mitään uutta. Mut nyt sitten vaan vaikuttamaan ;)
Laittoikohan kukaan muu palautetta.................;?
- Ihan sekasin
Lusiina kirjoitti:
Laittoikohan kukaan muu palautetta.................;?
En usko että laittoi,palsta on väärä.
- Miksi miksi
Ihan sekasin kirjoitti:
En usko että laittoi,palsta on väärä.
Ihme touhuu koko ajan,miksi?
- Miks näin?
Miksi miksi kirjoitti:
Ihme touhuu koko ajan,miksi?
Ikimuori=Lusiina5
9.10.2012 19:07
45 Avaa Sulje
IkiMuori12.5.2012 22:41
Sulje Minun omaisellani ei ole syöpää ja vaikka olisikin en sitä koskaan täällä kertoisi, huom viitaten kommenttiisi jioka tuntuu erinomaisen epämiellyttävältä, siis jos olisin syöpäpotilaan omainen - taas faktaa
Miks näin? kirjoitti:
Ikimuori=Lusiina5
9.10.2012 19:07
45 Avaa Sulje
IkiMuori12.5.2012 22:41
Sulje Minun omaisellani ei ole syöpää ja vaikka olisikin en sitä koskaan täällä kertoisi, huom viitaten kommenttiisi jioka tuntuu erinomaisen epämiellyttävältä, siis jos olisin syöpäpotilaan omainentaas tässä se lukee,et oo! silti jaksat olla niin pirun ilkee,jos olisit läheinen et kiusasis niitä jotka on!
- -ra
Miksi epäilet aina jotain eri nimimerkillä kirjoittaneita samaksi kirjoittajaksi?
- fhfhfdhhfh
Mitä järkeä on laittaa ilkeitä kirjoituksia
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va1092240- 103896
- 66853
- 48825
Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???21806Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha531749- 75674
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk76650Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen
Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik23600- 57561