Haluatko oppia "magiaa," "yliluonnollisten" kykyjen avaamista ja vahvistamista tai henkimaailmaan yhteydensaantia yms? Voin opettaa sinua ilmaiseksi.
Tai oletko joutunut ongelmiin henkimaailman juttujen kanssa tai kokenut selittämättömiä asioita? Voin auttaa sinua ilmaiseksi.
Jumalan toivomuksesta lisään ilmoitukseni tännekin:
Olen aito WitchQueen, eli poikkeuksellisen voimakas ja taitava noita. WitchQueenit ja -Kingit ovat noitia, -todellisia sellaisia-, joiden voimat ja taidot ovat kirkkaasti ja ylivoimaisesti ylitse muiden noitien. Kerron aiheesta lisää sähköpostitse.
Suurin osa "noidista" on pelkkiä wannabe-noitia, itseoppineita pakanoita ja shamanisteja, jotka ovat kirjoista opetelleet tekniikoita ja loitsuja. Heistä ei koskaan tule mitään todella suurta ja heidän "noituutensa" jää ainoastaan maalliselle tasolle pelkäksi puuhasteluksi ja harrasteluksi.
Lisäksi jos päädyt väärän opettajan oppilaaksi, joudut suureen vaaraan. Näistä vaaroista minä tulen kertomaan sinulle rehellisesti ja suoraan ja neuvon, miten saat täydellisen suojan niiltä.
Olet nyt hyvin onnekas, sillä noitien hierarkiassa olen todella aivan noitamaailman huipulla, maailmanlaajuisesti. Jumalani antoi minulle tehtäväksi alkaa jakaa tietoa ja opetusta tänä aikana, sillä kiinnostus noituuteen on tänä päivänä hyvin suurta ja sen pariin ilman todellista opetusta ja ohjausta ajautuvat joutuvat hyvin suureen vaaraan.
Tämä ei ole mikään vitsi tai kusetus. Epäilijät ja skeptikot älköön vaivautuko. Vastaan ainoastaan niille, jotka kirjoittavat asiallisesti ja haluavat oppia. Lähetä minulle suoraan sähköpostia osoitteeseen: [email protected]
Luultavasti en tule vastailemaan tähän ketjuun lisättäviin viesteihin ja tiedusteluihin.
Tämä ilmoitus on pysyvä, joten jos löydät tämän vasta vuosien kuluttua tämän viestin päiväyksestä, voit yhä edelleen ottaa yhteyttä mainittuun sähköpostiosoitteeseen.
Kirjoittaessasi minulle älä lisää viestiisi oikeaa täydellistä nimeäsi, valokuvaasi, syntymäaikaasi, puhelinnumeroasi äläkä osoitettasi. Todellinen noita pystyy näiden avulla saamaan sinusta energiatasolla otteen ja halutessaan vahingoittamaan sinua. Tästä syystä en suosittele ketään pitämään oikeaa kuvaansa esillä facebookissa, keskustelufoorumeilla saati missään muuallakaan.
Tämä oli oppitunti nro 1 ja näin luottamus säilyy välillämme - voit olla varma siitä, etten edes voisi vahingoittaa sinua vaikka olisinkin sellaiseen taipuvainen ja halukas.
Halukkaita noitaoppilaita?
WitchQueen
3
329
Vastaukset
- smpk
Tämä todellakin ON kusetus. Heti, kun olet vastannut ensimmäiseen ilmoittajalta tulleen kysymystulvaan omasta historiastasi, viestien tuleminen loppuu. Tämä haluaa vain tietää, millaiset ihmiset vastaavat ilmoitukseen. Hänellä ei siis ole minkäänlaisia noitakyjkyjä tai aikomusta jotakin opettaa. Todellinen noita ei myöskään ETSI oppilaita suomi24:ssä tai muillakaan palstoilla...
- Skeptikka
Onhan näitä : DragQueen, WichQueen ...
- 14+2
BitchQueen made by russia joka tarvii visiitin loppumatkalle lisärahoitusta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vesikin maksaa, miksei hengitysilma?
Jatkuvasti itketään ettei ole rahaa mihinkään, mutta tilastojen mukaan rahaa on enemmän kuin koskaan, joten miksei asial91666Satuolennoista tarinointi ei kuulu peruskoulun tehtäviin
Opetustunteja on muutenkin käytössä vain rajallinen määrä. Eli nämä satuhommat koulun ulkopuolelle vapaaehtoisiin harras1301661Suomalainen perheenisä vaatii Suvivirren esittämisestä hyvityksiä
Itse lapsena uskonnonopetuksesta vissiin traumoja saanut ihka suomalainen (!) perheenisä vaatii Espoon kaupungilta korva2521188Lahkokasteen ja kristillisen kasteen erot
Raamatun mukaan Kristillisessä yhdessä kasteessa Jumala pesee ja puhdistaa ihmisen sydämen ja poistaa perisynnin kirouks4221078Mies profiloin sinut
Etsit täysin hallittavaa mutta samalla poikkeuksellista ihmistä. Etsit jotain mitä et koskaan tule saamaan.2071053- 128929
- 284880
Heikki Paasosen Marita-vaimo jätti tunteikkaat jäähyväiset: "Tällä kertaa me..."
Heikki Paasonen on naimisissa Marita Paasosen (os. Alatalo) kanssa ja heillä on kaksi pientä lasta. Nyt koitti aika jätt3877- 10865
Pirkanlinna yleisötapahtuma
Oli todella hyvä tilaisuus. Ja EERO. L. Aivan mahtava tyyppi. Veti rennosti ja asiallisesti. Ja yleisöltä hyviä kysymyks49858