Kysyttävää!

Eli penikseni on erektiossa 15-16 cm ja olen 16 vuotias. Kasvaako se enää?
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Joillakuilla peniksen kasvu voi jatkua yli 16 vuoden toisilla ei. Nytkin se on jo yli keskimitan. Sittenpähän sen näet. Nyt vielä opettelet käyttämään sitä.

Äänestä
  • Paitsi jos se on ohut, pelkkä pituus ei nimittäin riitä analysointia varten... Niin että alahan kertoa yympärysmittaasi? ;)

    Äänestä

en jaksa ruveta mittailemaan ympärysmittaa mutta aika paksu. Varmaan yli keskimitan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


peeenis2 kirjoitti:

Eli penikseni on erektiossa 15-16 cm ja olen 16 vuotias. Kasvaako se enää?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu