Klikkaa katso mainoksia ja tienaa!!!

http://www.go4clicks.com/index.php?ref=cybermanshow

Kannattaa kokeilla!!

Klikkaa katso ja tienaa!!
10323
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Suomalaiset ylläpitäjät? Hienoa.

Äänestä

tienaako näillä

Äänestä

Ai neobux, the-bux, probux, twickerz on kaikki vaan huijauksia ja ajan tuhlausta..
Monet voi olla tuota mieltä että ajan tuhlausta ja ei sieltä mitään saa.
Suosittelen lukemaan myös kyseisen blogin kommentit ennekuin vetää johtopäätöksia.

Kyllä sieltä tienaa ilman rahan laittamista sisälle pitää vain olla tarpeeksi aktiivinen ja klikkilla vaikka siihen asti että saa jo tienatuilla rahoilla ostettua referaaleja.


Payment proofs
http://www.neobux.com/forum/?/6/
http://www.the-bux.net/forum.php?board=3
https://www.twickerz.com/forum.php?board=3

Siellä niitä on rahantekijöitä jotka viitsivät kuluttaa 10 min päivästään klikkaamiseen ja saavat panoksestaan palkkiota.
Ei heti vaan palkintoa aktiivisuudesta.

Mikset laittanut kyseistä blogin mainosta myös tänne neobux ketjuun
http://keskustelu.suomi24.fi/node/8790601


Tässä vielä hyvä kommentti blogiin
"
B:Todellisuudessa ohjelmat maksavat muutamia senttejä kuussa, kokonaisia dollareita ansaitsee vain, jos hankkii lisää jäseniä.

V: Todellisuudessa ne oikeasti maksavat ohjelmat maksavat sen mitä lupaavat maksaa. Onko kyseessä sentit vai kokonaiset dollarit on aivan kiinni jäsenen aktiivisuudesta.


B:huijattuja pyydetään lähettämään yritykselle rahaa, eli "ostamaan referraaleja". Hinnat ovat jopa useita satoja euroja.

V: Ketään ei pakoteta ostamaan yhtään mitään.

B: Todellinen raha alkaa liikkua siinä vaiheessa, kun jäsen on kyllästynyt käyttämään useita tunteja päivässä mainosten klikkailuun ja keskustelupalstojen spämmäämiseen ansaitakseen 2-3 euroa kuussa.

V:Useita tunteja päivässä ei klikkailuun saa menemään millään. Varsinkaan jos kuukausiansio noin alhainen.

B:Bux.to lupaa jopa 1500 dollarin kuukausiansioita, mikäli maksaa heille 459 dollaria.
Kyseinen firma ei tietenkään voi taata, että sijoitus tuottaa mainittuja tuloja.

V:Ei tietystikään voida taata moista tuloa, senpä vuoksi sitä ei myöskään luvata. Siihen on kuitenkin mahdollisuus.

B:Toiminnan ideana on saada mahdollisimman paljon jäseniä liittymään, jotka taas sitten hankkivat uusia jäseniä, jotka lähettävät rahaa Bux.to:lle.

V:Ketään ei pakoteta ostamaan yhtään mitään. Ei Bux.to:ssa eikä muissakaan PTC-ohjelmissa."

Äänestä

Osahan näistä sivuista voi olla scam eli he pyytäävät maksua asioista mutta eivät tilitä ansioita käyttäjille ja sulkevat pian sivut ja avaavat pian uuden.

Näistä asioista kannattaa ottaa selvää ennekuin liittyy johonkin sivulle googlettamalla selviää melko hyvin.

http://www.ptcinvestigation.org/
http://www.ptc-investigation.com/
http://philreviews.blogspot.fi/search/label/Legit Site


Ei näitä haihattelijoita kannata ottaa tosissaan jotka eivät viitsi ottaa edes selvää asioista. Ei taida löytyä suomalaisia arviointisivuja, jotka arvioisivat PTC sivuja onko scam vai ei mutta jos englantia osaa niin hyvin pärjää.

Äänestä

On aivan uskomatonta,että nämä huijaussivustot saavat huijata ihmisiltä rahaa.(jo vuosikausia).Eikö nettipoliisit vois toimia???
OK.kyllä sieltä muutampia hiluja voi saada kovasti klikkailemalla.Tämähän on hyvä mainos sivustolle,että kyllä täällä "tienaa"
Homman nimi on kuitenkin se,että kun vuokraat referraaleja esim.500 dollarilla kuukaudeksi
Sitten sinua houkutellaan ostamaan golden/ultimatejäsenyys,joka maksaa..90 dollaria kuukaudeksi tai 479 dollaria 8;ksi kuukaudeksi.Luvaten niiden kasvattavan mainosten arvoa...Referraalit ovat kuitenkin robotteja,jotka ohjataan tuottamaan sinulle esim.vain100 dollaria klikkauksilla väittäen,että referraalitr eivät ole olleet aktiivisia.Miksi et ole kierrättänyt niitä?(joka sekin maksaa).
Lopuksi huomaamme,että tulipahan ostettua 490 dollarilla 100 dollaria rahaa.
Säälin sitä joka osti ultimate jäsenyyden 8;ksi kuukaudeksi.
Klikkailkaa joutessanne,mutta hölmö laittaa rahaa rosvoille.
Seurailkaa niiden foorumeita pitemmän aikaa,niin sieltä tämä selviää.Huomioikaa myös,että näiden referraaleihin ja kulta/ultimatejäsenyyksiin rahansa tuhlanneiden surkuttelut "siivotaan" tietysti aika ajoin sieltä foorumeilta pois.Ja uudet uhrit eivät kerkeä näitä näkemään,ennenkuin on innoissaan syytänyt rahaa huijareille rikastuakseen.

nimim.Älä lähetä pankkikorttisi tunnuslukua nigerialaiselle,joka lupaa siitä miljoona dollaria

Äänestä

Olen klikannut tällä sivustolla (Clixsense) viime lokakuusta asti ja olen tienannut noin 10$ kuussa.

Se ei tietenkään ole paljon,mutta ilman referaaleja ihan hyvin muihin sivustoihin verrattuna.
Erilaisia tehtäviä tekemällä tienaa eniten mm.kyselyihin vastaamalla ja minitehtäviä tekemällä.

Kyselyitä voi olla paljonkin päivässä omasta profiilista riippuen.

Sivusto on luotettava maksaja ja on toiminut vuodesta 2007.

Suoria referaaleja hankkimalla voi päästä hyviinkin tuloihin.

Itselläni sivuun menee aikaa noin 15minuuttia päivässä.

Jos haluat liittyä linkkini kautta,niin klikkaa alla olevaa linkkiä.Saan itse pientä korvausta,mutta sinä et menetä mitään.

http://www.clixsense.com/?5915119

Äänestä
  • Unohdin vielä mainita,että sivusto on suomenkielinen ja kyselytkin ovat suomenkielisiä.

    Minitehtävät ovat yleensä Enlanniksi,mutta ne ovat helppotajuisia ja google kääntäjällä ymmärtää niiden tarkoituksen helposti.

    Tehtävissä on myös nettipelejä,joita pelaamalla ansaitsee rahaa kun kirjautuu pelisivulle ja pelaa jonkin aikaa tehtävästä riippuen.

    Äänestä

http://www.probux.com/?r=draconis

probux on useamman vuoden vanha sivu ja on paljon käyttäjiä ja todisteita. itse olen jo jonkun aikaa tuota käyttänyt ja alkuun päästyään tienaus on helppoa. voi vuokrata referaaleja ja sitten valita niistä parhaat ja vuokrata ne uudestaan ja välillä löytyy tehtäviä mistä voi myös tienata hyvin

Äänestä

Mainosta sivustojasi täysin ilmaiseksi!

Voit myös ansaita rahaa tutustumalla muiden sivustoihin!

Rekisteröidy ilmaiseksi täällä: http://www.klikkaaja.net/?ref=1

Äänestä

Kommentoi aloitusta


cybernamshow kirjoitti:

http://www.go4clicks.com/index.php?ref=cybermanshow

Kannattaa kokeilla!!

Klikkaa katso ja tienaa!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu