Tiukasti sidottuna

kiima2

Kertokaa tarinoita missa mies on sidottuna ja kuinka. Minua kiihoittaa olla ja tehda, harnata nanneja ,kullia tiputtaa kuumaa kynttilaa. Sorry meilla ei ole noita pisteita kirjaimmien paalla.
Miehet vastatkaa please.

3

1834

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kiina2

      Kaverini Vern on Gree intiaani. Han pitaa vahan rajummasta hellimisesta. Tassa yksipaiva olin hanen hellimishuoneessaan talonsa kellarissa. Siella on melkein pimeaa, kaksi lujaa ketjua roikkuu katosta laattiaan neljan metrin paassa toisistaan ja laattialla lojuu loppu ketjua.

      Han risuu miut alasti ja laittaa ranteisiini ja nilkkoihini nahka remit joissa on rauta lenkki. Niilla han kytkee ranteeni ketjuihin molemmin puolin niin ylos kuin yltyn. Seuraavaksi nilkkani samoin ja levittaan ne haralleen lattiassa oleviin koukkuihin.

      Viela han laittaa nahkavuon vyotarolleni josta remit myos ketjuihin. Nyt en voi liikkua mihinkaan suuntaan.
      Vern on takanani ,aloittaa sormillaan hyvailyn niskastanija siityy alemaksi, kiusaa kielellaan niskaani ja kainaloitani.Alan kayda kuumana. Alkaa kiusaamaan nannejani sormillaan ja kielellaan. Minulla seisoo ja voihkin kiimassa. Han ottaa kullini kasittelyynsa. Alkaa imea sita ei kesta kauan kun tuntuu kuin silmissani sumenee ja lastini lentaa hanen suuhunsa. Imee viela vahan aikaa ja se niinkuin sattuu kun terska on herkka sina vaihessa.

      Han irroitta minut ketjuista , nyt on hanen vuoronsa.

      • kiima2

        Riisun hanen paitansa pois ja Sidon hanet ketjuihin samalla lailla. Ei housuja pois viela tiedan hanen tapansa. Vern pitaa vahan rajummasta hyvailysta. Nipistele minua han vaatii. Nipistelen hanen nannejaan ,han voihkii ohhhyes,yes. Nuolen hanen nannejaan ja kainaloitaan,mahaansa.....housut pois. Siina han seisoo sidottuna komea mies. Intiaaneilla ei kasva parta ei rinta tai alapaan karvat. Komea silea mies.

        Hanen veljensa kurittivat hanta nuorena poikana sitoen hanet puuhun ranteista puunoksaan. Siita se alkoi han kertoi minulle. Valjet eivat tienneet hanen nauttivan siita.

        Pistele nannejani neuloilla han anoi. Tein sita ja han koitti rimpuilla ketjuissaan ja huusi kiimassaan. lopuksi laitoin pyykkipojat hanen nanneihinsa. Aloitin hanen kullinsa imemisen, voihkimisensa yltyi huudoksi eika aikaakaan kun lastinsa lensi suuhuni.Kiusasin hanen terskaansa viela vahan aikaa.


    • 24cole

      Kiihoittavaa asiaa...

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Tässä ovat Elämäni biisi vieraat lauantai 19.9. - Yksi vieras on kohuttu TTK-juontajaehdokas

      Elämäni biisi vieraslista on harvinaisen mielenkiintoinen lauantaina. Mukana myös kohuttu TTK-juontajaehdokas, josta ei
      Tv-sarjat
      19
      1279
    2. Mies joka on oikeasti kiinnostunut

      Ja näkee sut pitkäaikaisena kumppanina, siirtää vaikka vuoria selvittääkseen asiat eikä ota pienintäkään riskiä menettää
      Ikävä
      133
      1191
    3. 64
      1170
    4. Mikä sun salaisuus on,kun näytät niin nuorelta..

      Vaikka oot jo noin vanha!?
      Ikävä
      89
      1066
    5. Kunnanhallitus

      Miten käy täällä vuosia tuomioita jakaneelle valittajalle, hovioikeus hylännyt kaikki syytteet.
      Puolanka
      66
      1007
    6. Onko nyt kaikki asiat käyty läpi?

      Mun mielestä on👍
      Ikävä
      109
      989
    7. Rauha, sopiiko

      Ei häiritä enää toisiamme. Annetaan molemmille rauha unohtaa, pyydän tätä todella. Kiitos. Miehelle.
      Ikävä
      94
      937
    8. Miesten (epä)viehättävyydestä kysymys

      Mieltä askarruttava asia, liki dilemma. Palstallahan jotkut miesoletetut usein toteavat, että kaikki naiset tavoittelev
      Sinkut
      181
      899
    9. Minkä kappaleen

      haluaisit soivan, kun astellaan alttarille?
      Ikävä
      80
      811
    10. Ei siitä pääse yli, eikä ympäri!

      Pakko se on myöntää ja tunnustaa. Olisin halunnut p*nna sinua sydämeni kyllyydestä. Itseäni vanhemmalle naiselle
      Ikävä
      66
      771
    11. MiltäKaivattusi

      Näyttää? !
      Ikävä
      41
      761
    12. Mitä meidän välillämme

      On käynyt näiden vuosien aikana?
      Ikävä
      70
      626
    13. Tykkäätkö minusta

      Mies vai et? -nainen
      Ikävä
      57
      624
    14. Myönnetään, tunnen lämpimiä tunteita kohtaasi

      Vaikutat tosin liian hyvältä ollaksesi totta. Komeita miehiä on maailma pullollaan mutta sinussa on jotain.....
      Ikävä
      48
      619
    15. Olit hyödytön.

      Mulle hyödytön..
      Ikävä
      98
      618
    16. Vieläkö tykkäät

      Minusta niin paljon että olisit valmis?
      Ikävä
      40
      592
    17. Humppila korvasi johtajia tekoälyllä

      https://yle.fi/a/74-20215155 Humppilassa on lakkautettu teknisen ja hallintojohtajan virat. Säästöä tuli hetkessä 150
      Maailman menoa
      86
      583
    18. Olen tavattavissa

      tänään klo 17-02 siinä ravintolassa. Tulethan sinäkin?
      Ikävä
      51
      537
    19. Kumpi tästä nyt

      Teki niin vaikeaa?
      Ikävä
      60
      534
    20. Mnot, miksi sinulle on tärkeää solvata uskovia?

      Onko sinulla joku katkeruus tai peräti viha heitä kohtaan? Kirjoituksesi nimittäin tihkuvat katkeruutta ja vihaa uskovi
      Luterilaisuus
      299
      525
    Aihe