Lukekaa!!

454
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

pitäis sopia

Äänestä

ei sovi tohon mopoon ei saa mitään viritys osia ei saa isompaa pyttyä, isompaa konetta, tehoputkea, isompaa kaasaria, ei saa mitään ! kun toi paska mopo on vakio niin se on kaikille parasta !!

SUOMEKSI TOI MOPO ON IHAN PASKA SIIS EI HELVETTI TÄYS PASKA TOI MOPO !

Äänestä

Siis haluaisin ihan rakentavia kommentteja enkä tollaisia jonneja tänne huutelemaan kun teillä ei ole edes varaa mopoon! Kiitos! Ja nin kyllä itsekkin luulen että sopii koska riejuthan ovat perjaatteessa kaikki samoja.

Äänestä

lollipop

Äänestä

Kommentoi aloitusta


riejurrx_mies kirjoitti:

Sopiiko tämä tehopakoputki Rieju RRX vuosimalli 2007?http://www.janikaasalainen.fi/tehoputki-tecnigas-enox-acero-rieju-furia-p-4733.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu