Tänne on tullut nyt yli vuoden aikana 6 keskustelua, kuin vastaavasti Finnairin sivulle tullut viimeisen vuoden aikana ainakin 50 keskustelua, niin nyt kyllä herää kysymys, että onko tässä palstassa mitään järkeä..?
Tämän KLM palstan turhuus!
fyyra
2
322
Vastaukset
- jotain positiivista
Tämä ei sentään ole täynnä sitä roskaa, joka täyttää esim. ton Finnair-palstan. Noista 50 keskustelusta yli puolet on jonkun häiriintyneen ehkä juopon sekoiluja.
- On järkeä
Tämä palsta osoittaa kuinka hyvä yhtiö KLM on.
Kukaan ei valita.
KLM on suosikkini.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen rakkaus sinua kohtaan ei kuole koskaan
Ihastunut olen moniin vuosien varrella mutta vain sinä jäit sydämeen enkä vaan osaa unohtaa. Olit silloin parasta elämäs541678- 131463
- 1741376
- 821363
Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti "En pystynyt olemaan siellä enää"
Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti – "En pystynyt olemaan siellä enää" Ennen sotaväki oli3011299- 181219
Martina Aitolehti poseeraa Ibizalla
Ihanaa! Ibiza on ihan paras paikka lomailla hengaillen, viinistä ja iltamenoista nauttien. Säpinää riittää. Aitolehti98955Ollaanko me tyhmiä mies?
Miten ihmeessä me onnistuttiin saamaan tästä näin pitkällinen ja masokistinen kuvio. Miten? Jos toisesta tykkää, näinhä61948Unelmoin päivästä, jolloin voimme olla yhdessä.
Niin pieni kuin sydän onkin, sä oot siellä ja ne mun isot tunteet sua kohtaan ❤️Sydämeni sykähtää joka kerta kun sut nää33923- 347835