cbr 125r 2011--->

millane prätkä vai onko yhtä lussu ku aiemmat ?
573
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

todella onneton.. tehoa on saman verran kuin sähköhammasharjassani ja ajo ominaisuudet hipoo katastrofia

Äänestä
  • Ookko iha ite testannu kyseistä peliä? Satun omistamaan 2011vm separin ja on jättäny monet yzärit ja wr ja apriliat viivois ja huipuis. Gps meni 125 joten eipä sen kovempaa tarvii ajellakkaan ja ajoasento on paljon paras tähän asti mitä oo kokeillu. Ei tuu selkä kipeeks vaikka kui pitkä matkaa ajaisit

    Äänestä

Hyvä pyörä on, suosittelen! Itsellä vuoden 2008 malli ja ei ole muuta kuin kehuttavaa. Pääsin itse 118km/h Navigaattoriin että kyllä sillä sen 120 pääsee joka riittää ihan hyvin Suomen teille. Pommin varma peli, ei vaadi paljoa huoltoa ja ennen kaikkea halpa pitää, bensankulutus todella vähäistä eikä ole niin "lussu" mitä kaikki väittää.. Kannattaa kokeilla!

Äänestä

entäs onko kellään kokemuksia tästä uudemmasta versiosta että jaksaako vääntää enää kutosvaihteella kun edeltäjä vissiin ei oikeen

Äänestä
  • Todellakin jaksaa!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kalapuikko666 kirjoitti:

millane prätkä vai onko yhtä lussu ku aiemmat ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu