Turbokit Racing

Mitä seurauksia on ajaa tieliikenteesee kielletyn mallisella änkällä? Paljon poliisit antaa sakkoo desibelien takia? Mopo muute aika vakio
272
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kaipa ne jonkun sakon saattaa antaa, jos desibelit on liian korkeat. Mutta kyllä turbokitin änkästä saa melko hiljaisen, kun kääntää/vaihtaa ne villat sieltä änkän sisältä. Mutta periaatteessa sinun pitäisi muutoskatsastaa mopo, jos alkuperäinen pakoputki tai änkkä vaihdetaan.

Äänestä

Osaatko summaa sanoa yhtään? 30e? 50? 90?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


yahsg kirjoitti:

Mitä seurauksia on ajaa tieliikenteesee kielletyn mallisella änkällä? Paljon poliisit antaa sakkoo desibelien takia? Mopo muute aika vakio

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu