Sairaat pedofiilit

2312
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Hunksin pari homoo on pedofiili ringis jollei kaikki, samoi naapuri kauppaan tuli pitkä plondi 185cm päälle? Myymään hetkeksi lasinsiruja,
Stalkkaa, se on rinki toiminta,

Äänestä

Niot oli 3 homo raislarii hunksista, ja ne padman ämmät teki eka sen raislaiksen, olivat tappamassa ringilla ja edelleen stalkkaa,
Kattookaa raiskarit peiliin

Äänestä

Kommentoi aloitusta


flowerhat kirjoitti:

http://ylilauta.org/satunnainen/19424748

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu