Lisäansioita helposti

hensa80

Helppo tapa lisäansioihin on klikkailla mainoksia, aikaa ei kauan kulu mutta kannattaa klikkailla päivittäin. Netissä on paljon epäluotettavia sivustoja joista ei voittoja saa kotiutettu, alla on listattu parhaat sivustot jotka ovat toimineet jo vuosia.

Neobux - netin paras sivusto, toiminnassa jo 5 vuotta
http://www.neobux.com/?r=hensa80

Clixsense - perustettu 2007
http://www.clixsense.com/?5226972

Clicksia - perustettu 2007
http://www.clicksia.com/index.php?ref=hensa80

Wordlink - perustettu 2003
http://wordlinx.net/?r=554995

22

2839

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • timo223

      Parhaat tienaus sivut --> www.bestptc.pro

    • kalles5

      Paras sivusto ehdottomasti on neobux, tullut jo vuosia sillä tienattua.

    • Jaana27x
    • reffbux
      • kari_ko

        Just joo... tienaa muutaman kympin viikossa. Itse sijoitan osakkeisiin.


    • kale77x

      Niin viikossa ei ole paljon mutta vuodessa jo tulee mukava potti. Neobux rocks!

      • Ajanhukkaa joo

        Hirveää ajanhukkaa, riskitöntä toki. Itsekin klikkailin neobuxissa ja se oli ihan - hauskaa. Olin mukana alusta asti ja laitoin jopa rahaa sisään. No kun se ei yhtään tuonut "tienaamiseen" sen kummempaa helpotusta niin kyllästyin. Ulostin 15$ puolen vuoden ajalta ja tappiolla. Saatte toki tehdä mitä huvittaa, mutta mun mielestä aivan persiistä. Ja joku kermaperse tosta repii ne suurimmat massit ja täydentää lukaalinsa baarikaappia konjakeilla. Leikin mieluummin osakkeilla vaikka on riskiä.


      • timex77
        Ajanhukkaa joo kirjoitti:

        Hirveää ajanhukkaa, riskitöntä toki. Itsekin klikkailin neobuxissa ja se oli ihan - hauskaa. Olin mukana alusta asti ja laitoin jopa rahaa sisään. No kun se ei yhtään tuonut "tienaamiseen" sen kummempaa helpotusta niin kyllästyin. Ulostin 15$ puolen vuoden ajalta ja tappiolla. Saatte toki tehdä mitä huvittaa, mutta mun mielestä aivan persiistä. Ja joku kermaperse tosta repii ne suurimmat massit ja täydentää lukaalinsa baarikaappia konjakeilla. Leikin mieluummin osakkeilla vaikka on riskiä.

        Jep, suhteellista kaikki, itse noista tienaan sellaset 30 egee kuussa joten tekee ihan mukavasti vuodessa. Kuitenkin niinkuin sanottua riskitöntä ja ei paljon aikaa vaadi.


      • heeheeeehehehehhhhh
        timex77 kirjoitti:

        Jep, suhteellista kaikki, itse noista tienaan sellaset 30 egee kuussa joten tekee ihan mukavasti vuodessa. Kuitenkin niinkuin sanottua riskitöntä ja ei paljon aikaa vaadi.

        360 € vuodessa on mukavasti teenattu?


    • Sissu1

      Voisko joku neuvoo kuinka ne buxit toimii?
      Oon kerran buxannu kuukauden enkä tienannu yhtään killinkiä.
      Neuvokaa, please......
      sp-osoite: [email protected]

    • timppa887

      Jep, neobux on hyvä ja maksut tulee heti. Klikattavia mainoksiahan ei kannata tosissaan ottaa, tyyliin kuinka miljonääriksi kahdessa viikossa :) mutta jos joku maksaa että mainoksia katselen niin ok mulle... ja ponnahdus ikkunat kannattaa selaimesta ottaa pois päältä.

    • 7+7
    • pekka_t

      Jep, Neobux rock rock ! Yli kuusi vuotta toiminnassa ja maksut tulee heti.

    • Probux paras
    • saku811

      Neobux toimii, muut ei niinkään...

    • rane123

      Neobux ainut jolla voi tienata!

    • NeoBuxer

      Suosittelen kyllä NeoBuxia kaikille, jotka kykenevät klikkaamaan hiirtä :).

      Itse aina ajattelin, ennen kuin otin selvää, että eihän noista tienaa (PTC-saitit) kuin muutaman sentin klikkausta kohden ja jätin väliin mihinkään PTC-saittiin rekisteröitymisen. Nyt kun tiedän jo jonkin verran niin tuolla on mahdollisuus jopa rikastua jos vain tekee asioita oikein.

      Ja kaikille lukijoille, jotka ajattelevat tämäntapaisesti että: "en varmasti klikkaa tuota linkkiä, koska linkin omistaja vain hyötyy siitä". Kyllä, se on totta, että linkin omistaja hyötyy siitä, mutta... voin sanoa, että päädyt kuitenkin jonkun käyttäjän referraaliksi joka tapauksessa, koska tuolla on tosiaan mahdollisuus vuokrata myös niitä ja ne käyttäjät jotka ovat rekisteröityneet ns. mainoslinkin kautta eivät päädy vuokrattaviksi. (kahtena ensimmäisenä viikkona ei pysty oikein rikastumaan, mutta Golden-jäsenyyden myötä on mahdollisuus jopa hyviin tuloihin)

      Ja pienen (mainos)puheen jälkeen se linkki jonka kautta saa rekisteröityä :) (Iso kiitos kaikille, jotka rekisteröityvät linkkini kautta!!)

      http://www.neobux.com/?rh=6561726E6D6F6E696573

    • Probux riittää
    • masara44

      Joskus probuxia käyttäneenä, kun rupesi rahaa tulemaan meni tili sekaisin, refut hävisi etsetera, mutta onnea Poriin, mie tienaan neobuxilla. Toimii ja rahat tulevat heti tilille.

    • jonna842

      Paras tapa saada lisäansioita (tai koko ansainta) internetissä on tehdä jotain, josta joku on ihan oikeasti valmis maksamaankin.

      Jonkun aikaa sitten tuli vastaan Digivallankumouksen innostava artikkeli lisäansioista: http://www.digivallankumous.fi/100000e-suunnitelma/

      Itseä ainakin alkoi kiinnostamaan ihan hillittömästi passiivinen tulo. Ei tarvi ainakaan joka päivä käydä klikkailemassa mitään mainoksia :D

    • PTC

      Jees, itsekin ryhdyin kokeilemaan Clixsenseä ja 21 päivässä mukavasti reilu 100 dollaria tienattu. Koen offerit ja kyselyt parhaiksi tavoiksi tienata.

      Tuosta kirjautumaan palveluun ja tekemään pientä lisätienestiä :)

      https://www.clixsense.com/?14177480

    • Anonyymi

      Hei,

      Teen etätyötä tietokoneellani ja voin tehdä sitä missä vain, milloin vain, myös niin paljon tai vähän kuin haluan. Yritykseen haetaan nyt lisää työntekijöitä, joten jos sinäkin haluaisit tehdä töitä tällä tavalla niin ota yhteyttä.

      http://asiakas-palvelut.com/signup-form/?ref=FI1454

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persujen vaalilupaus oli euron bensa

      Nyt puhutaan jo kolmen euron bensasta. Kyseessä on Suomen historian törkein vaalipetos.
      Maailman menoa
      93
      2168
    2. Vain vasemmistohallitus saa minut menemään töihin

      Änkyräkapitalistien sortaessa kansaa en laita rikkaakaan ristiin. Elän mielummin Kelan tuilla, ja jos niitä leikataan, n
      Maailman menoa
      45
      2122
    3. Maataloustuet perittävä korkojen kera takaisin

      Yrittäjiltä jotka ovat myyneet tuotantoaan ulkomaille. Veronmaksajan kustantama tuki on tarkoitettu elintarvikkeiden hi
      Maataloustuki
      50
      1855
    4. Topi osti Askon

      Hieno mies. Pelastaa työpaikkoja. Kiitokset myös emännälleen, joka pitää isännän virkeänä. https://www.is.fi/taloussan
      Maailman menoa
      75
      1370
    5. Mitä kirjainta kaipaat?

      Pitkästä aikaa tämmöistä. Onko kirjain muuttunut edellisestä. ☺️
      Ikävä
      86
      1271
    6. Kastaa ja upottaa on eri sanat

      Kastaa ja upottaa on eri sanat ja niillä on eri merkitys. Eikä Jeesusta haudattu upottamalla maahan kaivettuun kuoppaan
      Kaste
      219
      1151
    7. Uskomatonta touhua!

      Ei olis uskonut että kateus yrittäjää kohtaan menee noin pitkälle. TTP:ssa irrotettu sähköjohto jäätelöaltaasta. Kaikki
      Haapavesi
      31
      1100
    8. Oliko se oikeasti epäselvää

      sinulle että olin ihastunut sinuun? (Ymmärrän että siitä on aikaa, eikä voi olettaa että kaikkea muistaisi tai että men
      Ikävä
      57
      1043
    9. Miten hän sinua katsoi?

      😊😊😊😊😊😊
      Ikävä
      68
      959
    10. Miksi eduskuntatalon portaille sytyttään tänään 8 645 kynttilää?

      Oikeus elämään ry järjestää lauantaina 21.3.2026 tapahtuman, jossa Eduskuntatalon portaille sytytetään 8 645 kynttilää.
      Luterilaisuus
      285
      910
    Aihe