Onko teillä blogeja :)? Haluaisin katsoa ja tutustua niihin:) itselläni on :) http://mylittlebabygirl.vuodatus.net/ MUTTA se on salasana suojattu ,eli siis lukijoille on oma salasana , ja annan sen vain niille jotka oikeasti haluavat lukea ja kertovat ensin itsestään :) siis esim mistä päin on ja minkä ikäinen , kuinka vanha lapsi ja miten on mennyt :) kyselkää salasanaa jos kiinnostuitte
Vauvablogi
20
281
Vastaukset
- äippä92
sun blogis on varmaan joka lauseen perässä hymiö :) minun mielestä erittäin ärsyttävää :) ainakin sellainen "puolet blogistä hymiöitä" tyyliin ei kiinnosta :)
- pata kattilaa...
No eipä itselläsikään tunnu tuo suomen kieli olevan ihan hallussa, joten en juuri naureskelisi muiden hymiöiden käytölle.
- Äippä94
En pyytänyt ilmoittamaan jollei kiinnosta :) ja oot varmaan tosi negatiivinen ihminen jollei saa laittaa hymiöitä:):):):) anteeks että tykkään iloisista asiosta :):):):):):)
- Teiniäidit...
No on kyllä rasittavaa tuo hymiöiden raiskaus, sen sanon minäkin. Ja pitääkö olla lapsi, että pääsee lukemaan kyseistä blogia? Eli lapsettomat eivät pysty? Joopa joo...
- ???
No ei se nyt sitä tarkoita että lapsettomat ri saa lukea jos kysyn onko muita joilla on blogeja?
- 7kk
Mulla on: http://emen-arkea.blogspot.com/
On ihan julkinen että kuka vaan voi lukea. saisinko salasana? käy tsekkaa http://nuoriyhmamma.omasivu.fi/
- Äippä94
Laitan s-postia:)
- Äippä94
Äippä94 kirjoitti:
Laitan s-postia:)
Sun blogiin ei voi kommentoida?:o
Äippä94 kirjoitti:
Sun blogiin ei voi kommentoida?:o
heips, kyllä voi. jokaisen blogi tekstin oikeassa yläkulmassa on puhekupla, sitä painamalla voi jättää kommentin :)
- äippä92
tietysti saa laittaa hymiöitä, ja pitääkin. muttei kokoajan, joka lauseen perään :) Minun mielestä sellaista tekstiä on niin epäselvää luettavaa.
- Äippä94
No se on mielipide asia .. Eikä blogini ole pelkkää hymiöitä, ei sitä pakko lukea ole jos sekin on "epäselvää " luettavaa .
- hassu juttu
Jännää, että sinua ne hymiöt häiritsevät niin paljon. Oma tekstisikin kun vilisee kielioppivirheitä.
- äippä92
joo no ei se ny oo niin nuukaa.
- 7kk
Mäki voisin haluta salasanan :)?
- Äippä94
Aijaa , kappas :) juuu saat hmmm laitan sen vaikka sun blogiin..
- Äippä94
Mä en kyllä pysty kommentoimaan :o en tiedä mikä sitten on :(
- 7kk
Äippä94 kirjoitti:
Mä en kyllä pysty kommentoimaan :o en tiedä mikä sitten on :(
Kyllä se tuli perille :) en julkaise vain sitä kommenttia.
- Nanna
Blogi arjesta identtisten kaksospoikien kanssa, pojat ovat 5kk :)
http://mama-loves-you.blogspot.fi/ - äippä_87
Olisin kiinnostunut lukemaan blogiasi.Niimpä saisinko salasanan blogiin.
Olen 26 vuotias kahden tyttölapsen äiti.
Ensimmäinen lapsista on 3 vuotta ja vähän päälle ja toinen lapsista on 5 kuukautta ja vähän päälle.Hyvin on mennyt lasten kanssa,mutta olisi kiva saada vinkkejä 5 kuukauden lapsen hoidosta,ruokailusta,nukkumisesta jne..ja samalla vinkkejä myös 3 vuotiaasta.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
S-kauppa nosti hintoja, K-kauppa laski
Elintarvikkeiden arvonlisävero laski vuodenvaihteessa 13,5 prosenttiin. S-kauppa siirsi alennuksen suoraan katteisiin pi1537512Hiihtäjä Vilma Nissisen kommentit aiheutti paniikkia
ja hernettä vedettiin nenään. Nissinen kertoi torstaina haastattelussa, kun häneltä kysyttiin, että tykkääkö hän hiihtä1305179Huuto yltyy persujen piirissä Venezuelan johdosta.
Kohta kakofonia yltyy kun persut tajuavat mitä Venezuelassa tapahtui. Von den Leydenki jo kipuilee kuten persut EU:ssa y432670- 2612268
Nyt ottaa persua pattiin: sähköauto joulukuun myydyin
🤣 prööt prööt pakoputkellaan pörisevää persua ottaa nyt saamaristi pattiin, kun paristoilla kulkeva sähköauto on noussu812218Ovatko Perussuomalaiset kommunisteja?
Toiset sanovat että ovat, toiset sanovat että eivät. Ainakin heillä on paljon sen aatteen piirteitä, koska haluavat kont672078Yhdysvaltain hyökkäys Venezuelaan on YK:n peruskirjan mukaan laiton hyökkäyssota
Oman sävynsä tähän tuo vielä se, että hyökkäys kohdistettiin nimenomaan valtiojohtoa vastaan. Toki, kun tavoitteena on v5662047Ei tule uni
Kuten epäilin. Onneksi viime yön sain ihan hyvin nukutuksi. Tiesin kyllä, ettei tästä mitään tänään tule.551094Miksi juuri Venezuela?
Kaikista maailman valtioista Trump otti silmätikukseen Venezuelan. Mutta minkä ihmeen takia? Kyseessä on kuitenkin vähäp2911067Laittaisin whatsuppissa viestin
Jos olisin täysin varma että se on toivottua vielä kun aikaa on mennyt ja että toivot sitä edelleen.661055