Mikä noista kolmesta on paras sniputtamiseen? Missä hyvät kentät, aseet, perkit ja killstreakit? Kiitos jo valmiiks
Mw2 vs Mw3 vs Bo2
5
199
Vastaukset
- bo2.
Itse pidän eniten bo2 koska se on kaikkein kehittynein tähän asti. aseiden ja perkkien valitseminen on parempaa ja monipuolisempaa "pick 10" systeemillä. Killstreakit on ihan perus kauraa, mutta kaikkeia uutta kivaa sieltäkin löytyy. Sniputtamisesta en juurikaan tiedä mutta kämppimiseen ja quick skopeen pitäis löytytyä sopivat välineet.
- Xboxin ostanut
Kiitos vastauksesta! Tilasin tuon pelin eilen :). Pelaatko xboxilla?
- nuketit ulos
Itse pidän mw3 ja bo2 bo2 sen taki kun mulla on nuked out ja mw3sessa on hyvä infected ja drop zone mode
- xboxin ostanut
Samaa mieltä. Tilaan myös tuon mw3. molemmissa peleissä hyviä puolia. Mw3sessa rakastan 2v2
- hhh8
Ostin sen mw2 ja pelasin siinä niit special ops tehtävii mutta huomasin että se on mailman vaarallisinta koska olin siinä echo kentissä ja pelasin siinä armor pierci tehtävää missä tuli juggenautteja en tienny alussa että ne tulee yht äkkii jostan sitten kun olin menny hetken eteenpäin ihmettelin mis kaikki on sitten yhden nurkantakaa tulise ja säikähdin ihan v.tus.ti huusin ja menin penkilläni kin kumoon sen jälkeen jumalauta kun mun sydän hakkas sen jälkeen
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2082824Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1672501Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061162- 67990
Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies123982Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait267942Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka317909Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20899Lapsien pakko kasteesta on luovuttava.
Eikö olisi parempi siirtää kaste rituaali rippikouluun,kun 15v.tietävät jo itse haluaavatko tulla kastetuksi juutalais-k507858Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22768