Kokemukseni ko. fírman palvelusta on aika nihkeät. Asiakaspalvelu ei ole sillä tasolla kuten mainostavat ainakaan Turun toimipisteen osalta. En suosittele,mikäli et halua pahoittaa mieltäsi.
Kokemuksia SaariToursista
8
809
Vastaukset
- Kokemusta on
Sama kokemus,asiakkaan toiveita ei kuunnella. Runnotaan läpi omat ehdotukset ja järjestäjä töykeän ylimielinen.
- kaupunkilainen66
Minulla taas valtavan hyviä kokemuksia. Ovat todella ammattitaitoisia ja osaavia. Meitä asiakkaitakin taitaa olla moneksi...
- Valehtelijat
Niin minullakin!! Minä pidin hyyyvin paljon siitä miten saaritours toimi!
- Havainnoija.
Kummallista, että tähän vanhaan avaukseen tuli myönteisiä kommentteja sekä tänään rekisteröityneeltä nimimerkiltä, että rekisteröimättömältä nimimerkiltä.
Tämä kuvio toistuu useassa SaariToursia kritisoivassa keskustelussa.
Ei vaikuta aidolta asiakkaalta tämä puolustaja.
Itse en tiedä SaariToursista mitään eli siihen en ota kantaa onko palvelutuotteet hyviä vai huonoja.- kaupunkilainen66
Hei, mina otin kantaa eilen kun varasin upean pyöräilypaketin. Minulla siis ON kokemusta Saaritoursin palveluista.
Hyvää kesää kaikille iloisille ja positiivisille saariston ystäville!
- cyckling
Eilen palasimme ison rengasreitin fillaroinnista ja täytyy sanoa että oli upea kokemus ja Saaritoursin kautta varatut majoitukset todella hyvät ja kun vertasimme esim kahden muun järjestäjän hintoihin, Saaritoursin kautta saimme neljän yön paketin 365€ halvemmalla kuin kahdesta muusta paikkaa kysyttyäni. Tuolla erotuksella, joka mielestäni huomattava, ostimme välipalat, illalliset ja muut ja matkat Turkuun. Meillä erittäin hyvä kokemus Saaritoursista ja jos mahdollista varaamme heidän kauttaan matkapaketin toisaalle ensi kesänä.
- cykling2
Lisäys edelliseen viestiini, meitä oli siis kaksi fillaroijaa.
- Heräsi_vain_kysymys
"Lisäys edelliseen viestiini, meitä oli siis kaksi fillaroijaa."
herää vain kysymys, oletko jotenkin saaritours liitoksissa, huomioiden että kaivoit tämän jutun kolmen vuoden takaa. Onko kenties tarkoituksenasi markkinoida Saritoursia keskustelupalstaa hyväksi käyttäen.
En oikein näe tai ymmärrä kommentillesi nyt tässä tilanteessa muuta taka ajatusta sinulta, ylistyksesi huomioiden 3 vuoden takaiseen kirjoitukseesi(?)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kaksoisliekki-ihmiset
Kun olette tavanneet kaksoisliekkinne, miltä se on tuntunut? Ole tosi utelias tietämään.2051403Milloin olette tavanneet ekaa kertaa?
Ap vastaa: Viime keväänä maalis/huhtikuun vaihteessa se varmaan oli.831273- 191069
Lupaa mulle nainen rakas
Että otat minuun heti yhteyttä jos jotain sattuu. Pyydän, että et kuvittele olevasi yksin. Minä haluan olla sinulle joku50968Oletko jo saanut apua mt-ongelmiisi?
Ja onko harhat helpottuneet? Vieläkö tunnet että sinua seurataan, ja kotonasi käydään poissa ollessasi?146904Et voi pettää minua nainen
Niin kauan kun ei olla yhdessä. Silti tykkään sinusta. Ehkä me vielä päädymme yhteen, mutta en voi toivoa sulta nyt mitä73904Rikos keskellä päivää Suomussalmella
Kaksi henkilöautoa törmäsi Suomussalmella viitostiellä taajaman kohdalla, kun kuljettaja ajoi yllättäen STOP-merkin taka39896Autoilijan epäillään ajaneen useiden ihmisten päälle Ylöjärvellä Mikkolantiellä
Suora lähetys kello 10.40: Ilves/2 isännöi Tampere Unitedia harjoitusottelussa – katso peli selostettuna Ihmiset: Toimi35862- 48810
- 49737