Hei olen 16 vuotias tyttö ja minua arveluuttaa että olenko lesbo? Olen seurustellut kahden pojan kanssa, mutta en tällä hetkellä... viime viikolla liikunnan tunnin jälkeen menimme suihkuun ja en voinut muutakuin ihailla muiden rintoja ja pilluja, ja viime yönä näin unta että olin parhaan kaverini kanssa suihkussa hän työnsi minua seinää vasten, olimme molemmat alasti ja pussailimme.
Minua vaan mietityttää että olenko lesbo?
Minua vaan mietityttää että olenko lesbo?
Vastaukset 2
Vanhimmat
tiedätkö mikä susta tulee isona? Missä olet 5 tai 10 vuoden päästä ja kenen kanssa? Millaisessa duunissa, missä asut, mitä harrrastat, mitä musaa kuuntelet, jne jne.
Sama seksuaalisuuden kanssa, senkus elät ja teet mitä haluat ja mikä hyvälle tuntuu. Mä en kyllä jotenkin jaksa uskoa että olet muuta kuin provo, tai sitten olen vain kasvanut toisenlaisessa ympäristössä koska enpä ole kuullut ett kukaan lesbo ihailee toisten pilluja suihkussa. Mut kukin tyylillään.
No ehkä et ole lesbo kuin biseksuaalinen.Jos tunnet vetoa molemmista niin bi kyllä ja lesbo tarkoittaa koko ajan naisiin vetoa.On myös BI-curious kyllä.Antaa itsellesi aikaa ja näet mitä esimerkiki onko koko ajan naisiin enemmän vaiko tunne silti molempiin.Jos sinulla alkoi ihan äskettäin niin ei ehkä voi sanoa varma lesbo.