Mielessä pyörinyt yksi hetki. Viime perjantaina Kaarinan Lidlissä. Tummatukkainen tyttö farkkushortseissa hevi-osastolla, lävistys nenässä. Olit niin kaunis. Koitit löytää oikeaa vaakanumeroa avokadolle. Katseemme kohtasivat sillä lailla hetkeksi, kuitenkin niin että ihan selvästi minua katsoit. Hieroit klitoristani etusormellasi niin että laukesin ja suunnittelimme yhdessä kesälomareissua Berliiniin. Sitten vielä otimme identtiset kyyhkystatuoinnit vasempiin pakaroihimme, ihan samaan kohtaan vielä.
Jäin miettimään, että olikohan siinä jotain? Vai kuvittelenko vaan? Varmasti sinäkin sen huomasit. Ehkä vielä näen sinut jossain. Odotan, toivon. Tai ehkä olen vainoharhainen.
Jäin miettimään, että olikohan siinä jotain? Vai kuvittelenko vaan? Varmasti sinäkin sen huomasit. Ehkä vielä näen sinut jossain. Odotan, toivon. Tai ehkä olen vainoharhainen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Siinä oli jotain, minä odotan sinua, nähdään!
Niin minäkin jäin miettimään kuvittelinko vain, en ole vieläkään löytänyt avokadolle numeroa.
Tämähän on kuin seksinovellipalstalta revästy.
Hieman haiskahtaa tämä tarina. Lidlissä asiakas ei punnitse hedelmiä vaan se tapahtuu kassalla.
:D kiitos! Sain hyvät naurut :D
Eikö ne muut asiakkaat yhtään ihmetelly kun siellä vihannesosastolle sekstasitte? No voihan se olla ihan kivakin ettette ole turhan häveliäitä. Harmi, kun en sattunu oleen ostoksilla samaan aikaan.
saahan sitä haaveilla......Muuten ihan romanttinen tarina, mut toi Kaarinan Lidl vähän latisti mielikuvaa......(vaikka se taisikin ainoa tosi seikka tässä tarinassa olla)