KELLARI osa 2

Joni18v

Parin minsan hiljasuuden jälkeen Roni käski jätkät ylös ja seisomaan seinän viereen. Porukka hidasteli ja ne vilkuili toisiaan mut totteli. Kun ne kaikki neljä oli rivis käski Roni niiden vetää housut alas. Aleksil ja Valtteril oli farkut ja ne avas vyön ja anto niiden valua niin et bokserit jäi jalkaan. Jerel oli verskat ja se veti saman tien housut alas nii et sen puoliks jäykkä kulli tuli näkyviin. Tommi näytti siltä et sitä jännitti tosi paljon mut teki sit niinku muutkin. Aleksi ja Valtteri vilkuili sivuilleen ja kun ne huomas Jeren ne veti omatkin bokserinsa polviin. Mä huomasin et kaikil neljäl oli jo alkanu vähän seisoo tai ettei niiden kullit ainakaan ihan velttoi enää olleet.

Roni istu siin sohvapöydäl parin metrin pääs jätkien edes ja käski niiden alkaa runkkaa. Ne oli tietty vähän et mites ny ja ne vilkuili taas toisiaan, mut ku ne huomas et Jere oli jo alottanu ja et Jerel oli ilman muuta pitempi ku kellään muulla, ne alko kaikki sit vatkaa omaansa ettei olis jääny huonommaks. Roni katteli jätkien touhua siin edes ja runkkas samalla myös itteään housujen läpi. Sil oli sellaset löysät salihousun tapaset. Mä olin alkanu huomaamattani tehä samoin farkunlahkeen läpi.

Sit Roni viittas ne yksitellen siihen eteensä ja taas mitattiin. Muut oli potkinu housut kokonaan jaloistaan paitti Tommil oli edelleen sellaset valkoset alushousut jalas ja se oli vaan ottanu kullinsa kuminauhan yli. Kun mä huomasin et joka jätkä jatko runkkausta sen mittavuoron jälkeenkin mä ymmärsin ettei tää ihan tähän lopu. Mä mietin hetken ja lopetin sit sen farkkujen läpi hinkkauksen ja avasin vyön ja vetskarin ja aloin runkata ihan kunnolla samalla ku kattelin sitä touhua. Vähän kummalta se ens tuntui mut sit mä aattelin ettei mulla täs ole sen kummempaa häpeemistä ku noillakaa.

Aleksi huomas mitä mä tein ja me katottiin toisiamme ens vähän pitkään. Aleksi oli näist jätkist ainoo jonka mä jollain taval tunsin ja se tuntu ens jotenki nololta, mut sit mä vaan että so what ja kattelin ihan pokkana ja suoraan Aleksin kullia jota se siinä parin metrin pääs runkkas. En ollu sellast ennen livenä nähnykkään. Valtteril ja Aleksil oli kait aika tavallisen kokoset, niinku mullakin jos mä ny jätkien kulleist osaan sanoo, mut Jerel oli tosi pitkä vaik sellanen aika kapee. Saatto olla pitempi ku Ronil joka ei ollu omaa kulliaan viel seisovana näyttänykkään. Mut ehkä Ronil oli sit paksumpi. Tommil oli pienin mut ei sekään mikään katkarapu ollu. Se oli sitäpaitsi jätkist nuorin. Ujo se kyllä tais olla ku sil oli edelleen ne kalsarit jalas.

Sit Roni käski jätkii kääntymään ympäri ja laittamaan toisen käden seinää vasten. Toisel ne saatto jatkaa runkkausta. Mä ihmettelin ens et mitä se ny aikoo mut sit mä tajusin et nyt katotaan jätkiltä pebat. Kun ne oli kaikki neljä kääntyny alko Roni kattoo niitä yks kerrallaan. Toisen kätensä se oli työntäny housuihinsa ja runkkas siellä. Se oikeen kumartu ja kosketteli ja raotteli jätkien persevakoja ja oli ihan hiljasta kun kukaan ei puhunu mitään, niinku olis joku virallinen tarkastus ollu menos. Kun tuli Tommin vuoro se joutu viimein luopumaan niist alushousuistaan ku Roni veti ne alas. Mä en paljoo jätkien peboista ymmärrä, mut Tommil oli kyl aika siistinnäkönen se sen perse. Jotenki pyöree tai sellanen. Varmaan Roni aatteli samaa koska aika kauan se siinä Tommin takana viipyi. Voi johtuu siitäkin kun se joutu Tommin kaa jotain keskustelemaan ennen ku Roni sai katottua sen peppureiän. Yritti varmaan viimeseen asti jännittää pakaroita. No niin mäkin kyl olisin tehny.

0

854

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Mitä tahtuu Kasperi Viita/Suviviita

        Poliisia ja ambulanssia iso määrä.
        Seinäjoki
        91
        4163
      2. Kalasataman talossa lienee rakennusvirhe

        Ei pitäisi olla mahdollista parvekkeen kautta tulipalon kiivetä katolle saakka kuin korkeintaan ylimmästä kerroksesta.
        Maailman menoa
        222
        1659
      3. Mikä on kaivattusi

        ammatti?
        Ikävä
        76
        1420
      4. Kristillinen Kaste on syntisten kaste, ei itsensä uskoviksi julistaneiden kaste

        Raamatun mukaan vain syntisyyden vuoksi kastetut saavat kasteen hyödyn, syntien anteeksisaamisen ja Pyhän Hengen lahjan
        Kaste
        240
        1120
      5. Venäjä teki mahtavan iskun Kiovaan?

        Miksi Ukraina ei kykene tekemään Moskovaan yhtä mahtavia iskuja.
        Maailman menoa
        329
        1056
      6. Kaipaatko nainen

        Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd
        Ikävä
        105
        1050
      7. Onko kaivattusi ulkonäkö

        tarpeeksi miellyttävä? 🥕
        Ikävä
        49
        1019
      8. Nojatuoli !

        Uutta kehiin, kun edellinen pikavauhtia täyttyi, pitäisikö kiittää näitä asian jouduttaneita? Pilvet leijaa, sadetta en
        80 plus
        136
        959
      9. Milloin ymmärsit

        Milloin tunnistit, että sinulle kirjoitetaan ja kuka kirjoittaa? Tarkka päivämäärä ja kellonaika 😉 Önnönnöö, jos ei os
        Ikävä
        86
        929
      10. Mökille pariksi viikoksi hänen kanssaan

        Ei teknologialaitteita. Niin ❤️
        Ikävä
        98
        919
      Aihe