Poistakaatte abortti-palsta kokonaan.
Pyyntöni Suomi24:n ylläpidolle
7
337
Vastaukset
- Kiitos jo etukäteen
Taikka kerron asiasta Yandexille ja teidän poistetaan kokonaan!
Siinäpä sitten uudellenkoulutukseen.. - kiitos täältäkin.
On sentään jotain mistä sen poispilatun törkypalstan kirjottajat on samaa mieltä.... POISTOON VAAN jo vihdoinkin koko turha passka!!!!
Hei,
Abortti-palstaa ei näillä näkymin poisteta, koska on tärkeää, että aiheesta voidaan keskustella avoimesti.
Terveisin,
Piia
Suomi24- ????????????
"koska on tärkeää, että aiheesta voidaan keskustella avoimesti."
No tuolla kyseisessä paikassa se nyt ei ylläpidon mielivaltasen ja useimmiten puolueellisen poistopolitiikan takia tunnu ainakaan onnistuvan. Toisaalta siellä on ja pysyy hirveet määrät turhia törkyjä sitkeesti kun tauti joille ei tehdä aikoihin mitään.
Aiheestako ei vois sitten keskustella monilla muillakin palstoilla, esim. Odotus, Ihmisoikeudet, Arvot ja etiikka, Kuolema ja suru, jne.?
Saatteko jotain tuloja siitä kun tonne palstalle tursuaa niin paljon viestejä että sitä ei siksi haluta lopettaa ja viestejä sen takia myös lojutetaan siellä tietty aika, vaikka niistä yli 90% on pelkkää aiheetonta törkyä? Hei!
Milloin siivoatte Seksuaalinen väkivalta-palstan roskapostaaja sinden kirjoituksista? Kiitos vastauksesta!
- eli sama pska jatkuu
Keskustelu aiheesta on silkka mahdottomuus jatkuvien sairaalloisten haukkumistörkyjen takia joita abortteja suosivat suoltaa päivittäin abortteja vastustavien niskaan "väärän" mielipiteen takia ja sabotoi poistoon massamitoin täysin asiallisia vastustajien viestejä. Ja ylläpitohan ei toimi juuri koskaan, tai jos toimii niin vain yhteen suuntaan, eli suosijoiden häirikön sabotaasiapuna...
Että POISTAKAA nyt vaan jo koko törkyloota kun sen puolueeton ylläpitokaan ei näytä ketään kiinnostavan!! - on se kumma..
missä tätä saa sitten ehdottaa kun ei näköjään täällä??
Laittakaa edes REKISTERÖINTIPAKKO kun se näkyy joillain muilllakin palstoilla olevan!
http://keskustelu.suomi24.fi/node/11552044
http://keskustelu.suomi24.fi/node/11553117
Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1541943
Ellen Jokikunnas paljasti somessa ison perheuutisen - Ralph-poika elämänmuutoksen edessä!
Ellen Jokikunnas ja Jari Rask sekä Ralph-poika ovat uuden edessä. Tsemppiä koko perheelle ja erityisesti Ralphille! Lu131876- 1181307
- 901266
Nainen, jos kuuntelet ja tottelet, niin sinulle on hyvä osa
Ominpäin toimiessasi olet jo nähnyt mihin se on johtanut. Olen jo edeltä sen sinulle kertonut ja näen sen asian ja totuu1961238Evoluutioteoria on varmuudella väärin - monet tutkijat irtisaunoutuvat siitä
Tutkimuksissa on löytynyt paljon näyttöä siitä, ettei evoluutioteoria ole totta. Monet tutkijat kuitenkin vielä kannatta4261172- 62899
- 49851
- 50846
En enää koskaan äänestä vasemmistopuolueita
Olen lähes aina äänestänyt SDP:tä ja pari kertaa Vasemmistoliittoa, sillä olen aina uskonut, että vasemmisto on se, mikä218712