Äiti - maailman kaunein sana

Blogi kertoo aikeestani tulla raskaaksi ilman miestä sekä kaikesta siihen liittyvästä.

http://i-want-to-be-a-mom.blogspot.fi/
456
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

aika ihana :) tsemppiä!

Äänestä

Tykkäsin blogistasi tosi paljon! Vähän erilainen kuin muut, mutta hyvällä tapaa :) ihana aihe ja heinoa että joku joka on tuollaisessa tilanteessa kirjoittaa siitä julkisesti. Nostan hattua. Onnea koitokseen!

Äänestä

Toivottavasti oot miettinyt tarkkaan ja varma päätöksestäs. Itse olen 2 lapsen yh ja rankkaa on ollut mutta selvitty on kaikesta. Varmasti pärjäät jos olet ihan oikeasti valmis äidiksi.

Äänestä

Mul ei ois munaa mut siistii jos sul on ja haluut sinkkuäidiks.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


minttumaria0 kirjoitti:

Blogi kertoo aikeestani tulla raskaaksi ilman miestä sekä kaikesta siihen liittyvästä.

http://i-want-to-be-a-mom.blogspot.fi/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu