Mitä mieltä ootte tosta moposta?
Missä hintaluokassa ne pyorivät?
Onko niisä vakuutusmaksuja?
Paljon menee vakiona?
Mitä pitää katsoa terkasti jos ostan sellasen??
Neuvvoja, ja vinkkejä!!
VASTATKAA...
Mitä mieltä invamopo erkkolasta?
3
596
Vastaukset
- Harppa
Erkkolat ovat vanhoja kotimaisia invamopoja.
Kulkee nippa nappa 30 km/t. Ovat yleensä loppuunajettuja. Runko on hontelo. Vetää vain toisella takapyörällä, eli vinoon. Jarruja niissä ei yleensä ole jäljellä. Ajo-ominaisuudet huonoimmat kuviteltavissa olevat.
Huumorimielessä voi ostaa.- Inva Liidi
Aivan, ja kaiken lisäksi ne o hengenvaarallisia vehkeitä, eivät jaksa ees kiivetä pientäkään mäkeä ylös eikä risteyksissä kerkee alta pois ja kestopäällyste tieltä turha haaveillakkaan lähtee pois, sora-/hiekkatiellä jää kiinni joka kuoppaan.
- Harppa
Inva Liidi kirjoitti:
Aivan, ja kaiken lisäksi ne o hengenvaarallisia vehkeitä, eivät jaksa ees kiivetä pientäkään mäkeä ylös eikä risteyksissä kerkee alta pois ja kestopäällyste tieltä turha haaveillakkaan lähtee pois, sora-/hiekkatiellä jää kiinni joka kuoppaan.
Jos tollaista tarvii, on paljon parempi etsiä käytetty Amica kolmipyöräinen koppimopo tai APE 50 kolmipyöräinen lavamopo.
Ylivoimainen on 4-pyöräinen diesel-mopoauto, esim
MICROCAR, www.mopoauto.fi
Maksaa tietysti enemmän, mutta on vastinettakin rahalle.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 854578
Haleja ja pusuja
Päivääsi kulta 🤗🤗💋❤️❤️❤️ kaipaan sinua Tänäänkin.. Miksikäs se tästä muuttuisi kun näin kauan jatkunut 🥺864416Onko mukava nähdä minua töissä?
Onko mukava nähdä minua töissä vai ei? Itse ainakin haluan nähdä sinut 🤭433759Oi mun haniseni
Mul on ihan törkee ikävä sua. En jaksais tätä enää. Oon odottanut niin kauan, mutta vielä pitää sitä tehdä. Tekis mieli173572Hei rakas sinä
Vaikka käyn täällä vähemmän, niin ikäväni on pahempaa. Pelkään että olen ihan hukassa😔 mitä sinä ajattelet? naiselle402977Kyllä mulla on sua ikävä
Teen muita juttuja, mutta kannan sua mielessäni mukana. Oot ensimmäinen ajatus aamulla ja viimeinen illalla. Välissä läm102784En kirjoita sulle tänne
Enään nainen. Olen kyllä kiltisti enkä ala mihinkään kuin tosirakkaudesta. Kanssasi sitten jos se on mahdollista ja pidä212711IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä.
IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä. IS uutisoi torstaina Toni Imm392113Nainen, tunnusta että olet varattu ja tyytymätön suhteeseesi
Ja siksi pyörit täällä ikävä palstalla etsien sitä jotain jota elämääsi kaipaat. ehkäpä olet hieman surullinen, koska ta1581758Savon murteella viäntäminen asiakaspalvelussa?
Olin äsken tekemisissä puhelimitse rahoitusalan firman asiakasneuvonnassa. Tyyppi väänsi leveää savoa oikein perusteelli1101316