Ennustustunnustus tai tuntijasi ?

Eksyksissä123

Mitä näet elämässäni lähitulevaisuudessani? Miltä alalta löydän töitä ja milloin ? Olisiko joku tietty ala mitä kannattaisi kokeilla ? Miten muuten menee ?

5

59

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hei

      ajoista en pysty puhumaan, ei ole sellaista kykyä.
      työasia on liikuttanut sinua aikaisemminkin, näen sen jaloissasi.

      kannat murhetta muistakin ihmisistä, et vain itsestäsi. en kyllä saa mistään alasta erityisesti kiinni, kysymys on liian tarkka. näyttää siltä, että ihmisvyyhti vie sinulta paljon energiaa.

      avaimet ovat omassa kädessäsi, ensin on keksittävä mitä haluaisit tehdä. saan vain sillä tavalla kiinni, että karsi madottomat mielestäsi ja katso mitä jää jäljelle, siis niitä työaloja. niitä sitten katsot mahdollisuuksien mukaan. tämä nyt ei ollut kummoinen ennustus, mutta en valitettavasti saa enempää kiinni.

      t. Keskiyö

    • Eksyksissä123

      Voitko sanoa suoraan mitkä ovat niitä "mahdottomia" ? Minun on erittäin vaikeaa eritellä niitä. On ala jolla olen erittäin lahjakas. Mutta esteiden takia en pysty sitä tekemään. Mutta lahjat juuri sille alalle ovat erittäin vahvat. Ihmisvyyhdistä mistä puhuit en ole varma mitä tarkoitat. Mutta olen erittäin pettynyt ihmisiin joiden pitäisi ammattinsa vuoksia pystyä auttamaan minua mutta eivät olet siihen vuosien aikana välinpitämättömyyttään kyenneet. Kiitos

      • Eksyksissä123

        Anteeksi, mitä tarkoitit kun sanoit että näet sen "jaloissani" ?


      • Eksyksissä123
        Eksyksissä123 kirjoitti:

        Anteeksi, mitä tarkoitit kun sanoit että näet sen "jaloissani" ?

        Kiitos hirveän paljon neuvoistasi tuntijasi. Toivoisin vain niin kovasti että joku näkisi selvästi jonkin työn mitä rupean tulevaisuudessa tekemään pidemmäksi aikaa ammatikseni ja jossa onnistun..


    • Eksyksissä123

      Kiitti paljon ennustuksesta. Joo. Saa nähdä mitä tulevaisuus tuo tullessaan

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ikävöin sinua kokoyön!

      En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun
      Ikävä
      69
      4899
    2. KALAJOEN UIMAVALVONTA

      https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar
      Kalajoki
      192
      3840
    3. Hukkuneet pojat kalajoella pakolaisia?

      Eivät osanneet suomea nimittäin.
      Maailman menoa
      188
      3611
    4. Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?

      Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?
      Kalajoki
      78
      3279
    5. Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin

      Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo
      Tunteet
      50
      2979
    6. Älä mahdollisesti ota itseesi

      En voinut tietää. Sitäpaitsi.. niin
      Ikävä
      25
      2004
    7. Joku hukkui Hyrynsalmella?

      Oliko mökkiläinen taas?
      Hyrynsalmi
      24
      1961
    8. Mitä sinä mietit

      Mies?
      Ikävä
      185
      1833
    9. Ota nainen yhteyttä ja tee Tikusta asiaa?

      Niin sitten minä teen Takusta asiaa.
      Ikävä
      30
      1696
    10. Metsästysmökki

      Metsästyskortti saapui. Lisäksi metsästysmökki varata!
      Kuhmo
      43
      1405
    Aihe