Armoton TAKAA-AJO?!

Nuorimies koki karun kohtalon tuolla naapurissa viimeyönä. Toivottavasti kokkolalaiset katuhurjastelijat ottavat jotain opikseen tapauksesta, koska pahinta on, kun kaverilta lähtee henki ja omasta elämästä tulee ikuinen vankila.

http://www.kp24.fi/uutiset/Default.aspx?newsid=337843
133389
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Rattijuoppo tappaa.

Äänestä

Aalinniemi on pian pikkupillujen suosiossa kun on tappanu lekurinpojan. Mistäs nyt pillerit? Kannattaiskohan tarkistaa lääkäreiden omat pillerivarastot?

Äänestä

Tappo kytän kälviän tiellä myös!

Äänestä
  • No ei kait toi ny ollu se sama tyyppi sentäs sillä mitään korttia sillon ollu!

    Äänestä

Tätä se fast and furious teettää. Kuudes jatko-osa elokuvateattereissa ja näin kävi. Sattumaa vai kohtalon arpaa sitä vois vähän miettiä.

Äänestä

Saatanan pajapää. Tappo jokaisen rakastaman ihmisen.

Äänestä
  • Taisivat ihan molemmat olla samaa pajajengiä.. ei siinä r.i.p

    Äänestä

  • Mee hoitoon saatana.

    Äänestä

Miten sitä ihminen voiki pilata elämänsä noin nuorena ei ymmärtää ja mitä mahtaa mies miettiä, jos nyt edes itsekään selviää hengissä.........

Äänestä

ai miten niin selviä hengissä? Ja tappanut kytän? Ei ole. Ihan hyvin se voi, ja hyvä niin. Se tulee kärsimään koko elämänsä loppuun asti. En sitten tiedä mikä on teille riittävä kärsimys? Miettikää ittenne tohon paikalle, miltä teistä tuntuisi? Menettää hyvä ystävä tollaisella kauhealla tavalla miettien että miksi, miksi mä olen vielä elossa?

Äänestä
  • Ota nyt huomioon, että tuo edellä ajanut punaisen auton kuski saattoi aiheuttaa ketjureaktion tuohon kuolonturmaan ei sitä mitään voi tehdä, jos sekin oli rattijuoppo ja toiminnallaan aiheutti kolarin,, missä se lymyää kertokaa!!?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Päättyi-Ikävästi kirjoitti:

Nuorimies koki karun kohtalon tuolla naapurissa viimeyönä. Toivottavasti kokkolalaiset katuhurjastelijat ottavat jotain opikseen tapauksesta, koska pahinta on, kun kaverilta lähtee henki ja omasta elämästä tulee ikuinen vankila.

http://www.kp24.fi/uutiset/Default.aspx?newsid=337843

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu