12v tyttö etsii bikineitä. Ongelmana se, että niissä lasten bikineissä on kaikkea ylimääräistä, kuten tähtiä, glitteriä, tai paljetteja. Aikuisten bikinit ei kuitenkaan vielä sovi, sillä rinnoissa ei vielä taida edes kuppikokoa olla, mutta hienot käyttökelpoiset bikinit silti tahtoisin... Joten ehdotelkaapa! :)
mistä bikinit?
kesä2013
2111
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Tähän laitan vielä linkin joita katselin:
http://www.ellos.fi/kihawo/bikiniylaosa/400734?N=1z141phZ1z141y9Z1z141o7&Nao=12&Ns=RankValue5|1
/ ei ehkä paras mahdollinen v-ehto, mutta ihan kelvolliset.. Onkohan noissa toppauksia? Haluaisin nimittäin toppaamattomat.
En usko että noissa on toppauksia^^
Kannattaa kattoo esim. seppälästä, h&m:stä jne.. Ja esim noissa h&m lasten bikineissä ei ainakaan kaikissa oo niitä "ylimääräsiä" juttuja tai toppauksia, tässä linkki:
http://www.hm.com/fi/subdepartment/KIDS?Nr=4294945037#Nr=4294942143
Niin ja kannattaa kokeilla myös niitä aikuisten malleja, koska useimmista saa toppaukset pois. Pienimmät on jotain xs kokoo eikä niissä kauheen isot kupit ole.