khylä näe on
kuhmo on paskapuhujien paratiisi
kasarihemmo69
381298
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 38
Vanhimmat
aivan totta puhut veliseni
sammaa mieltä kanssas
vittuku ei saanu pillua rantsilta
Kysy eevalta,se vois pessää antoo..
jees box asia mies oot sie
Siellä taas rikkaat huutelee köyhäin palstalla on varmaan tullu sossuntili juuri räpylään no loppu kuusta syyvään kynsiä sossussa auta auttakaa huuvetaan näläkä on
Samaa sakkia sinäkin näytät olevan..
Haaa aa haaahhav aasssaa...
Paskan puhuminen, elämän ainut ilo ja tarkoitus.
Kumon suurimpia p:skan puhujia ovat maanviljelijät. Eräskin kulkee pitkin pellonpientareita ja jauhaa ja jauhaa. Niin paljon puhuu sontaa, ettei tarvi edes apulantaa levittää viljelyksille. Suurimpia valehtelijoita ovat kalamiehet. Aina on saaliiksi saatu isoja kaloja, vaikka tosiasiassa saavin pohjalla on muutama ahvenen sintti. Sitten on vielä nämä surullisen kuuluisat Kuhmon erämiehet.
Hirveetä valitusta joka asiasta. Sudet ovat syöneet kaikki koirat, peurat ja hirvet.
Nyt ne kurkkii saunan takana saalikseen urheiden mehtämiesten mukuloita.
Tosi asiassa ovat jo kaikki teurastaneet.
omaa luokkaansa ovat tietenkin kunnallis politiikot. Niistä venkuloista voisi vaikka kirjan kirjoittaa.
mene hoitoon ja äkkiä!
Bemarilla pilistä. Ei tarvitse isotella eikä olla kenellekkään kateellinen. Kyllä kateellisia riittää Toyota ja Nissan miehissä.Eipä ne ketään kyytiin saakkaan.
Minulla o aina joku pelkääjän paikalla ja yleensä ilman alushousuja.
Ja minun kyrpä on aina sisällä vittuaukossa autoa ajaessa ja ruiskautan spermat vaginaan.
Niin ja ylleensä se on se vaaleakutrinen jorma?
On ihan P puhetta, ettei Toyotalla voi ajaa pilistä. Muuan J on onistunut hyvin. On jo 3 lasta eri naisen kanssa. Muuta autoa ei hyväksy kuin Toyotan. Naiset voivat olla mitä laatua tahansa. Mika vetää Bemarinsa luultavasti metsähallituksen puolelle.
Miksi Bemukassa haisee aina paska takapenkillä?
No niin ennustus kävi toteen. Siihen meni 2 nuorta miestä. Olisivat ajelleet Toyotalla.
Minä saan syksyllä ajokortin. Aion laittaa Subarun ja siihen sellaiset stereot, että jytke kuuluu Kajaaniin saakka. Intissä olevat kaverit kusevat kateudesta housuihinsa. Tulee myös sellaiset pakoputket, että näillä leveysasteilla ei ole mörinää kuulunut. Kyllä kaikki pimut tulevat minun kyytiin.
yhdistyksen tyly vanhempi nainen :(
Ottiko "tuomio" koville???
Minusta kovimman tittelistä taistelevat kiivaimmin Romuviisarin ja Nesteen pitäjät.
En oikein osaa päättää voittajaa.
Mikäli joku luulee olevansa kovin ja laittaa Subarun. Minäpä laitan Toyota Celican.
Saapi sitten lähteä viivalle.
Mun fiat panda hakkaa sun delicat männen tullen!!
vieläköhän yhdistyksen vanhempi tyly nainen jatkaa töitänsä ?
Kuhmolaisten paskapuhujien pitäisi ruveta puhumaan ruotsia. Tyhmät jutut kuulustaisivat niin hienoilta.
Kuuntele pierusi ääntä puuceen tuolilla...
Torin kulmille tiedoksi: Mun Subarussani lukee perässä: 2 FAST 4 YOU.
Kannattaa käydä kirjastossa kysymässä, että mitä se tarkoittaa.
Sisä' siitosuus vaivaa ku isä on äiti ja äiti veli niinpä kuhmo kuolee omaa aikaasa. Kuhmo puska' homon paratiisi
Olen lomalla Kuhmossa. Kyllä tämä kylä on suomen homo ystävällisin.aina on löytynyt mökille sauna seuraa. Ei tarvitse kuin pyörähtää Nesteellä. Heti lähtee joku erämies matkaan. Ennen homojen kiimen kohde oli palomies tai poliisi. Nykyaikana Hercules baarissa on erämies no 1 saalistettavien listalla. Kuhmo on paras paikka löytää aito erämies.
Mun Subaruni on sitten Kuhmon nopein auto. Muuan Audi oli nopea, mutta ei pysynyt tiellä. Ei taida palata liikenteeseen ja haastamaan mua. Bemari on nopea, mutta se on vielä arempi katoamaan pusikkoon. Toyotat ovat armotta liian hitaita.
Toyota Celica on kyllä hyvin nopea auto. Sillä on voitettu monta rallia. Ei kannata tulla viivalle.
Kuhmossa on huonoja erämiehiä verrattuna Suomussalmeen. Sotkamossakin on parempia metästys seuroja kuin Kuhmossa. Taitaapa Turkulaisetkin olla taitavampia kala- ja erämiehiä.
Turkulaisille tiedoksi. Kuhmolainen on 10 kertaa parempi erämies, kuin kukaan Turussa. Kuhmolaiset homot ovat paljon kiihkeämpiä kuin Turun löysät.
Kuhmo on kuin maailmanloppu. Täällä on nainen , joka kaipaisi miestä todella isolla M:llä. Ei ole löytynyt, joten pakkaan omaisuuteni ja muutan Sotkamoon.
Katinkullassa on miehiä aina. Paikalisten lisäksi turisteja. Kuhmossa ei ole turisteja kuin kamarin aikaan ja otan niistä kaiken lystin.
Onhan yhdistyksellä montakin vanhempaa tylyä naista,yhdestä jo näkee heti kuinka puhuu p......aa toisista ja itse on olevinaan kaikkitietävä.
No kyllä taas itkettää eioo kolleja kuhmossa ja ne ei oo karvatomii ihanuuksii ku tuubissa kyllä mälähen vetää tumppuun ääceehen kuuntelen jotaiin itkkuu ja annan vain kädelle ja ajumiehelle. Puunaju
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/382676_350791234932721_107015559_n.jpg
Pannaan puolet omia jos ei tiietä kyllä se juttu siitä paranee vanha Kuhmolainen kansanviisaus luulo on tiedon väärti ja arvaa jos et tiedä ja jaa varmana tietona
kuhmolaiset pilaa kaiken mihin koskee..