mikä ääni

Mikä oli voimakas pamaus Lahdessa Paavolan? suunnassa voimakas pamaus ääni kuuliko kukaan, ihan kuin olisi kuulunut pari kertaa eilen 2.6.2013
2867
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Sori vaan kauhiasti se olin minä.. minulla on pahemman luokan laktoosi-intoleranssi ja vetäisin litran tölkin rasvaista kerma-jogurttia :(

Eli siis ne pamaukset tulivat mun perse-reiästä

t. reima

Äänestä

no olipas jämäkkä pamaus :D kas kummaa kun ei haju yltänyt paavolaan asti ;) kenties leijaillut muualle

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ihmettelijä9 kirjoitti:

Mikä oli voimakas pamaus Lahdessa Paavolan? suunnassa voimakas pamaus ääni kuuliko kukaan, ihan kuin olisi kuulunut pari kertaa eilen 2.6.2013

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu