FH 12 ilmastointi lopetti toiminnan

Vuosimalli 2005, sulakkeet kunnossa, samoin kylmäaine, ei vaan viilennä. Onko mitään kotikonstia vaiko korjaamolle.
3236
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kompura pox?

Äänestä

Kytkeekö kompressorin magneettikytkin kompressorin päälle vai pyöriikö pelkästään hihnapyörä? Tuleeko ohjausvirtaa magneettikytkimelle?

Äänestä
  • Kiitoksia. Magneettihan oli pimeä. Uusi kytkinpaketti Volvolta (300 e) paikalleen ja taas toimii.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hkkjkh kirjoitti:

Vuosimalli 2005, sulakkeet kunnossa, samoin kylmäaine, ei vaan viilennä. Onko mitään kotikonstia vaiko korjaamolle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu