Voisitko harkita parisuhdetta 20-25 -vuotiaan naisen kanssa?
Kysymys 30+ miehille.
4
192
Vastaukset
Jättäisin väliin.
- makka80
Olin jopa naimisiin mennessämme, alle 20v tytsyn kanna, en ole enää, naimisissa ja ex.akkakin on jo yli 20v :)
- Satunnainen matkailija
Ikä nyt on ainoana kriteerinä vähän huono... Spontaani ajatus 37 vuotiaana miehenä kuitenkin on että jos olisin yksin niin taitaisin jättää väliin. Tietysti riippuu ihmisestä ja erityisesti niistä jutuista. Tai esim lapsiajatuksista... Jos omat on jo tehty ja toisella taas on poikimiset mielessä niin eihän se silloin mene yksiin.
- Extyttö
Ex otti 21vuotiaan ja itse on 31. Nainen sanoo ettei halua lapsia eikä naimisiin.. Niinhän se vielä luulee..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2442165- 1891644
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä461302Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad501005- 41816
- 14800
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30771Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21760Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .25746Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46647