Uusi työpaikalla

BlowjobOne

Kiristin solmiota ja nappasin työsalkkuni. Kello on 8.15 ja on aikani lähteä töihin toimistolle. Saavuin paikalle ja lähdin pitämään pikaista palaveria.
"Moi." Sanoi Timo kahvihuoneessa ja ojensi minulle kupin. "Niin onkos meille tullut se uusi työntekijä jo?" Kysyin häneltä. Timo otti kahvikuppinsa ja lähti kävelemään ovelle päin. Hän kääntyi minuun päin ja vastasi "On", hymyillen. "Ja hyvä onkin.." Hän sanoi virnuillen ja käveli pois.
Jaahas, mitäköhän tuokin tarkoitti.. Ainiin, minun pitää viedä tälle uudelle työntekijälle ne paperit, ja vaikka samalla kahvikupponen. Lähdin kohti työntekijän työhuonetta. Ovessa luki "Meeri Pyykkö", tämä se oli. Hetkinen, sisältä kuului ääntä. Hän puhui puhelimessa. "..Olen vapaa seuraavan kerran torstaina klo.18, käykö sillon? Hyvä, tehdään se sitten autossa. Juu. Siinä tapauksessa se on 50€ lisää..." Voisin aavistaa mistä hän puhuu, mutta ehkä ei kannata tehdä johtopäätöksiä. Koputin oveen ja ovi aukesi. "Hei" - sanoi nainen kuin suoraan jostakin pornoelokuvasta - tai parempaa.

Blondit pitkät hiukset, täydelliset kasvon piirteet ja kaunis rusketus. Kirkkaan harmaat silmät ja punertavat hymyilevät huulet. Hänellä oli ihoa täysin myötäilevä valkoinen paita, jonka avoimen kaula-aukon ansiosta näin että hänellä oli todella mahdikkaat rinnat. Harmaa hame nuoli muodokasta peppua ja jalkoja, kuitenkin hän oli samaan aikaan hoikka kuin malli.
Ja minun toimistollani on tälläinen...
"ööääh...Hei..mä toin papereita....Ja kahvia!" Sanoin häntä tuijottaen. Meeri naurahti ja kutsui sisälle. "Hei. Mä olen Meeri ja sä olet varmaankin Jukka?" Hän sanoi ja ojensi käden. "Joo" vastasin ja kättelin häntä. Näytin varmaan kuin miltäkin idiootilta mutta hän oli niin mahtavan kaunis, etten kyennyt muuhun.
"Oletko sä jossain muuallakin töissä?" Kysyin. Ihmetellen hän pudisti päätään ja hörppäsi kahvia. "Aijaa. Aattelin vaan kun sä puhuit jostain työkeikasta äsken puhelimessa". Hän katsoi minua hiukan kysyvän näköisenä. "Siis ei sillä että olisin kuunnellut sitä mutta satuin kuulemaan kun puhuit ihan ohi mennen vaan."

2

3344

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Nais pomo

      Pomo ehdotti että tulen sen luokse iltaa istumaan. Sano kotonaan että saisin etuja kun olisi sille mieliksi. ?? Kysyin kun kun oltiin humalassa miten pitää olla mieliksi. Kävi veskissä ja tuli verkko sukat jalassa ilman housuja, isot rinnat heiluen. Riisu housuni ja rupes naimaan. Oli viiskymppinen ja minä 18v poika. Kyllä käytti hyväkseen jokaisella tavalla, nuolea piti molemiin reikiin. Kyllä sai liksaa lisää kun välillä kävi.

      • Monta pomoa

        Minä menin osastolle töihin missä oli vaan vanhepia miehiä. Parin päivän jälkeen mies laitto oven lukkoon ja tuli hameenalle, nai pöytää vasten. Kai kerto muillekin miehille miltä 18v pippi tuntu, kun tulivat keskellä työpäivää halusivat johonkin paikkaan viedä naitavaksi. Kai musta tuli työpaikan lumppu monet monet halus "pikasia panoja"


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta

      Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-2000011780852
      Maailman menoa
      171
      3951
    2. Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan

      Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään
      Maailman menoa
      81
      3139
    3. Vedonlyöntiä .

      Olen valmis lyömään ison vedon , että homma kaatuu . Jos kerta Sivonen ei lähde mukaan , niin ei tuoho usko kukaan muuka
      Ähtäri
      24
      2186
    4. Turvaan tulleet lähettävät omia lapsiaan vaaraan - hullua

      MOT-ohjelman jakso ”Loma vaihtui kahleisiin” kertoi, kuinka Suomessa ja muualla Euroopassa asuvat somaliperheet lähettäv
      Maailman menoa
      47
      2165
    5. Mikä on pahinta, mitä kaivatullesi

      pelkäät tapahtuvan? Jos kuolemaa, vakavia sairauksia yms. ei lasketa?
      Ikävä
      58
      1951
    6. TUNNISTELAATIKKO

      Tähän ketjuun voi laittaa yhdellä tai kahdella lauseella (tai vaikka yhdellä sanalla) täydellisen tunnisteen, jonka vain
      Ikävä
      85
      1351
    7. Tykkäätkö enemmän tavis- vai julkkiskisaajista tv:ssä?

      Tykkäätkö enemmän tavis- vai julkkiskisaajista tv:ssä? Moni reality ja visailuohjelma luottaa julkkiksiin, mutta sentään
      Tv-sarjat
      25
      1278
    8. Minkä tunteen tunnet

      juuri nyt? ap kiitollisuuden.
      Tunteet
      40
      1270
    9. Zoo jatkaa - jatkuuko mustamaalaus?

      Tänään on päätetty Zoon avaamisesta uudelleen. Mielenkiintoista nähdä kautokurujen reaktio, nyt kun kyse ei ole kunnalli
      Ähtäri
      58
      1058
    10. Valehdella saa, totuus salataan

      Vaikuttaa vähän siltä, että sensuuria toteutetaan juorupalstallakin. Asioita saa kaunistella ja vääristellä, mutta totuu
      Savonlinna
      10
      768
    Aihe