Uusi työpaikalla

blowjobOne

Kiristin solmiota ja nappasin työsalkkuni. Kello on 8.15 ja on aikani lähteä töihin toimistolle. Saavuin paikalle ja lähdin pitämään pikaista palaveria.
"Moi." Sanoi Timo kahvihuoneessa ja ojensi minulle kupin. "Niin onkos meille tullut se uusi työntekijä jo?" Kysyin häneltä. Timo otti kahvikuppinsa ja lähti kävelemään ovelle päin. Hän kääntyi minuun päin ja vastasi "On", hymyillen. "Ja hyvä onkin.." Hän sanoi virnuillen ja käveli pois.
Jaahas, mitäköhän tuokin tarkoitti.. Ainiin, minun pitää viedä tälle uudelle työntekijälle ne paperit, ja vaikka samalla kahvikupponen. Lähdin kohti työntekijän työhuonetta. Ovessa luki "Meeri Pyykkö", tämä se oli. Hetkinen, sisältä kuului ääntä. Hän puhui puhelimessa. "..Olen vapaa seuraavan kerran torstaina klo.18, käykö sillon? Hyvä, tehdään se sitten autossa. Juu. Siinä tapauksessa se on 50€ lisää..." Voisin aavistaa mistä hän puhuu, mutta ehkä ei kannata tehdä johtopäätöksiä. Koputin oveen ja ovi aukesi. "Hei" - sanoi nainen kuin suoraan jostakin pornoelokuvasta - tai parempaa.

Blondit pitkät hiukset, täydelliset kasvon piirteet ja kaunis rusketus. Kirkkaan harmaat silmät ja punertavat hymyilevät huulet. Hänellä oli ihoa täysin myötäilevä valkoinen paita, jonka avoimen kaula-aukon ansiosta näin että hänellä oli todella mahdikkaat rinnat. Harmaa hame nuoli muodokasta peppua ja jalkoja, kuitenkin hän oli samaan aikaan hoikka kuin malli.
Ja minun toimistollani on tälläinen...
"ööääh...Hei..mä toin papereita....Ja kahvia!" Sanoin häntä tuijottaen. Meeri naurahti ja kutsui sisälle. "Hei. Mä olen Meeri ja sä olet varmaankin Jukka?" Hän sanoi ja ojensi käden. "Joo" vastasin ja kättelin häntä. Näytin varmaan kuin miltäkin idiootilta mutta hän oli niin mahtavan kaunis, etten kyennyt muuhun.
"Oletko sä jossain muuallakin töissä?" Kysyin. Ihmetellen hän pudisti päätään ja hörppäsi kahvia. "Aijaa. Aattelin vaan kun sä puhuit jostain työkeikasta äsken puhelimessa". Hän katsoi minua hiukan kysyvän näköisenä. "Siis ei sillä että olisin kuunnellut sitä mutta satuin kuulemaan kun puhuit ihan ohi mennen vaan."

3

4827

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • blowjobOne

      Hän nousi ja istui pöydälle, lähelle minua ja tarttui kravaattiini. Meeri veti korvani aivan hänen suunsa lähelle ja kuiskasi "Kyllä mulla eräs toinenkin duuni on, mähän voin näyttää kuinka mä sitä teen". Hän nuolaisi korvalehteäni ja katsoi silmiini. "ööäm...Mun varmaan kannattaa nyt mennä tekemään hommia." Sanoin ja lähdin ovelle. Meeri juoksi eteeni ja lukitsi oven. "Ne voi odottaa" Hän avasi paitansa napit ja pinkit pienenpienet rintaliivit tulivat esiin. Pienellä käden liikkeellä hän oli poistanut nekin ja samoin kravaattini. Meeri käveli viekottelevasti huoneessaan ja veti hameensa alas. Alushousuja ei ollutkaan, vain alaston kaunis alapää edelleen kuin pornotähdellä.
      Tiesin että minun ei pitäisi ryhtyä tähän, mutta alakerran kaveri oli erimieltä, siellä oli jo melkoinen seisokki päällä ja en voinut vastustaa kiusausta.
      Meeri pyöritteli rintojaan edessäni, kunnes syöksähdin häntä kohti, tartuin toiseen rintaan ja suutelin häntä kiihkeästi. Meeri kietoi oikean jalkansa ympärilleni ja käsillään alkoi riisumaan housujani.
      Housut olivat kintuissa ja Meeri kävi kullini kimppuun. Hän nuoli, imi ja runkkasi kädellään päästellen ääniä. "Mmh..se on niin iso" hän sanoi ja työnsi koko komeuteni suuhunsa. Hetken käsityön jälkeen minun oli pakko päästä hänen kimppuunsa.
      Meeri makasi työpöydällä ja raotin hänen häpyhuulet. Kiimanesteet olivat jo pinnassa ja aloitin nuolemisen. Mm, tästä on jo aikaa. Meerin pillu oli aivan yhtä täydellinen kuin hänen muu vartalonsa ja tästä kyllä huomasi että hänen sisällään oli käynyt enemmän kuin pari miestä asioilla.
      "Aaah, pane mua, nyt!" Meeri voihkaisi ja nousin pystyyn. Penis upposi vaivattomasti lämpimään ja märkään pilluun. Aloitin hommani ja Meerin lantio pyöri ihanasti kaluni ympärillä. Rinnat heiluivat panon tahdissa ja tarrauduin niihin kiinni. Meeri hieroi pilluaan ja hän oli selvästi lähellä tulla. "Ei, ei vielä." Hän sanoi ja vetäytyi. Hän työnsi penikseni suuhunsa ja parin minuutin päästä kunnon hommat taas jatkuivat.
      Meeri oli kontillaan peppu pystyssä pöydällä ja aloitimme kiihkeän panemisen. Pidin hänen hiuksiaan toisella kädellä, ja toisella pyörittelin pakaraa, välillä läpsäisten. "Kovempaa, pane mua toiseen reikään" Meeri huusi voihkimisen keskeltä. Siirsin penikseni pepun suulle, mutta se ei mennyt sujuvasti sisään. Meeri sylkäisi sormelleen ja työnsi sormen takapuoleensa: "koita nyt, työnnä se!" ja sain työnnettyä kullin sisään. Aloitin varovasti mutta Meeri halusi kovempaa toimintaa joten kiihdytin vauhtia.
      Meeri voihki kokoajan kovempaa ja jopa ulisi. Hengitykseni voimistui ja olin jo lähellä huippua. "Mä tuun kultsi" sanoin ja Meeri huudahti. "Aaaaahh!" Laukesin suoraan hänen sisälleen ja Meeri makasi pöydällä hengästyneenä kaluni sisällään. Painoin peniksen muutaman kerran syvälle jonka jälkeen vedin sen ulos.
      Tarrasin Meerin tukasta ja vedin pään lähelle kulliani. Hän avasi suunsa ja työnsin sen syvälle suuhun. Meeri nuoli kaluni jonka jälkeen suutelin hänen rintaa, kaulaa ja lopuksi huulia. Puin päälle ja hengityksen tasaannuttua Meerikin laittoi vaatteet ylleen. Hän tuli takaapäin luokseni, puristi haarojani ja kuiskasi korvaani "Kiitos tervetuliaislahjasta" nuolaisten korvalehteäni. Meeri siisti hiuksensa peilin edessä, napitti paitansa ja otti paperinipun käteensä. "Lähdenkin tästä monistamaan" hän vinkkasi silmää ja lähti.

    • OhYees

      aaaaahhh!!

    • dddwdwddw12

      mitä jos tyttö haluaa ratsastaa mukava iso muna, asun yksin ja täällä on kosketuksissa [email protected]
      what if any girl want to ride a nice cock , i live alone and here is the contact [email protected]

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eduskunnan setämiehet eivät häiritse

      Porvariston sedät kertoivat kuorossa, että eivät tiedä häirinnästä mitään.
      Maailman menoa
      316
      7619
    2. Jaguar i pace sähköauto hajosi. Jopa 100 tonnia akun vaihto. Edullisia kilometrejä

      https://www.iltalehti.fi/autouutiset/a/fcaa5ae4-c04d-414d-ac54-dab991758b2e Tuo että sähköautossa ei lämmitys toimi on
      Hybridi- ja sähköautot
      57
      4007
    3. PropsApp Koodi

      Haluatko ansaita ja kilpailla fiksusti samalla kun seuraat urheilua? Props tekee sen mahdolliseksi. Sovelluksessa pääset
      2
      3458
    4. Persut yrittävät epätoivon vimmalla

      kiertää häirintä asian https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/5389f072-60d9-4ef8-aa7b-c11f0eda66cf jonka muut puolueet a
      Maailman menoa
      72
      3201
    5. Muistakaa demarit, että TE petitte, ei vihreät tai vas.liitto

      Te veitte eduskunnasta turvallisen tilan, veditte sen viemäristä alas. Te demarit, itsensä ylentäneet moraalinvartijat,
      Maailman menoa
      114
      2874
    6. "Skandaali muhii SDP:ssä" - "pelon ilmapiiri vallitsee"

      Puolueen johto on vähintään vastuussa ilmapiiristä, jossa häirinnän uhrit eivät ole saaneet ääntään kuuluviin. Vyyhdin
      Maailman menoa
      46
      2708
    7. IL: "Kyykyttämistä, alistamista, painostamista, huutamista ja tiuskimista SDP:n

      eduskuntaryhmässä." Häirintäkohu puolueen ympärillä paisuu. Iltalehden haastattelemien SDP-lähteiden mukaan eduskunta-
      Maailman menoa
      53
      2551
    8. Riikka runnoo: konkursseja eniten 30 vuoteen

      Vuonna 2025 Suomessa haettiin konkurssiin yhteensä 3 906 yritystä. Konkurssiluku oli suurin sitten vuoden 1996.
      Maailman menoa
      68
      2336
    9. Oletko ollut

      Oletko omasta mielestäsi ollut sokea asioille?
      Ikävä
      77
      2137
    10. Pitäiskö meidän tehdä jotain

      Mennä vaikka kihloihin?
      Ikävä
      101
      1983
    Aihe