Mistä löytäisin työkalun

Jolla saa evolan vaihteiston pääakselille jumittuneen (enskakopan tukilaakeri) laakerikoolin irti. Tavallisella ulosvetäjällä homma ei onnistu.
3249
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Käy paikallisella koneistamolla.........

Äänestä

Miksi miinustettu asiallista kysymystä?
Eikö motoristit olekkaan yhtä sakkia ja neuvo toistaan. Vai koskeeko tämä vain (AD)HD kansalaisia.

Äänestä
  • Siin on varmaan olleet kakarat taas miinustamassa, ne ei pidä asiallisista kysymyksistä ...

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 12 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Parantaja666 kirjoitti:

Jolla saa evolan vaihteiston pääakselille jumittuneen (enskakopan tukilaakeri) laakerikoolin irti. Tavallisella ulosvetäjällä homma ei onnistu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu