kaukosuhde

Oletteko kokeilleet ikinä kaukosuhdetta? Minkä laista se on? Miltä tuntuu olla niin kaukana jostakin jota rakastaa?? ja haluan vain tietää koska en ole itse kokeillut mutta olen kuullut että kuitenkin monet kaukosuhteet päättyvät teksari eroon
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

melkein 4 tuntii eikä vastausta???

Äänestä

En oo ikinä kokeillu. Voishan se olla ihan kivaakin, mut kauokosuhteessä ei voi käpertyä sen rakkaan viereen mikä on suuri miinus.

Äänestä

Oon ollu kerran ja miespuolinen asu siis kuopiossa.Eli oli ihan kivasti välimatkaa.Junal about 4h kesti täältä sinne. Sitä tosissaa kesti reilu puolvuotta,mut loppujen lopuks sitä ei vaa kestäny enää koska kuitenki TODELLA TODELLA paljon välimatkaa :/ omat huonot ja hyvät puolensa!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kaukosuhde. kirjoitti:

Oletteko kokeilleet ikinä kaukosuhdetta? Minkä laista se on? Miltä tuntuu olla niin kaukana jostakin jota rakastaa?? ja haluan vain tietää koska en ole itse kokeillut mutta olen kuullut että kuitenkin monet kaukosuhteet päättyvät teksari eroon

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu