Hiusten värjäys Tallinnassa

Hei vaan, kysymys ihan lyhyesti että mitäs kampaamoita voisitte suositella Tallinnan keskustassa suomalaisasiakkaille; mistä saa hyvää palvelua hyvällä hinnalla, hiuksiin olisi tarkoitus saada uusi väri. Kiitokset vastanneille erityisesti naispuolisille!
51852
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

itse käytän tätä paikkaa. www.sinine.ee heillä on kauneushoitola ym. palvelut samassa.
olen ollut erittäin tyytyväinen ja menossa lauantaina hoitoihin.

Äänestä

www.viroinfo.com sivulta löytyyyhteystietoja ja nettisivujen osoitteita, joista selviää hintatasokin. Äitini on käynyt milloin missäkin ja aina on ollut tyytyväinen, viimeksi kehui todella kovasti Kristine kauppakeskuksesessa ollut kampaamoa. Itse kävimme kaunistatumassa dayspa nimisessä paikassa..kosmetologi kampaaja. Ok paikka ja ajanvaraus onnistuu s-postilla.

www.dayspa.ee

Äänestä

Olen käynyt Viru ja Tiia-illukeskuksissa ja
edullisia , onnistuneita, suosittelen.
Varasin ajat netin kautta.
Harmi ettei Sadamarketin HelenaKauneus-salongissa ole
sähköpostiosoitetta, että voisi varata ajan???Vai onko?Meillä kun on Hotelli siinä vieressä.
Lokakuussa taas mennään.

Äänestä
  • Olen käynyt lukuisia kertoja leikkauttamassa, raidottamassa hiukset. Lisäksi seuraavat; käsihoito, jalkahoito, ripsien&kulmien värjäys,ripsipermanentti, karvojen vahapoisto, hieronta, kasvohoito, on kokeiltu. Aina olen ollut tyyväinen hintaan ja työhön ja lisäksi koskaan en ole etukäteen varannut aikaa ja aina on onnistunut. Kannattaa suunnata heti ensimmäisenä kauneussalonkiin, voi päästä heti tai puolen tunnin päästä. Uudessa satamamarketissa esim. Helena ja Paradise ovat ihan hyviä ja niissä on useita työntekijöitä, eli varmemmin pääsee hoitoon.

    Äänestä

Mä olen käynyt useita kertoja tuolla Kaubamajan talossa olevassa Salon -kampaamossa. Kolmiväriraidat leikkaus ovat maksaneet noin EEK 700.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jenn kirjoitti:

Hei vaan, kysymys ihan lyhyesti että mitäs kampaamoita voisitte suositella Tallinnan keskustassa suomalaisasiakkaille; mistä saa hyvää palvelua hyvällä hinnalla, hiuksiin olisi tarkoitus saada uusi väri. Kiitokset vastanneille erityisesti naispuolisille!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu