Pojat mistä alkaa stondaa?

Kertokaas c:
12678
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Ku ajatukset lähtee harhailee tai jos on murrosikä alkuvaiheessa ni saattaa stondata ilma syytäki

Äänestä

tytöt pillifarkuissta sillon stondaa ja kovaa

Äänestä

Ajatukset sinne tänne, Pornoo pornhubista, masturbointi jne...

Äänestä

tiukat housut tytöillä jotka todellakin kiusaavat minua. En kestä katsella hyvännäkösiä tyttöjä joila on tiukat housut, tekis mieli heti nussia.. :/

Äänestä

Vastaan poikien puolesta, ihan omakohtaista kokemusta: esim. puolihuolimaton (sisä)reiden hipaisu, kaulan aleella hengittely.. kaikenlainen leikkisä "kiusaaminen" ja koskettelu aiheuttaa usein kyseisen reaktion useimmilla miehillä, ainakin oman kokemuksen mukaan ;)

Äänestä

Riittää jo se että joku hyvännäköinen istuu bussissa viereen

Äänestä

Aika vitun monesta asiasta

Äänestä

- bussi tärähtelee kuopissa tai muuten tärisee
- terska on päässy paljaaks ja hankaa alkkareihin
- hyvännäköinen tyttö kävelee houkuttelevasti
- hyvänäköinen tyttö katsoo minua
- katson jotain hyvännäköistä tyttöä
- tyttö koskettaa minua, ihan vaikka ohimennen tosi vähän hipaisee
- tytön/tyttöjen rinnat heiluu ja hytkyy (jos ei oo liivejä niin se on sit siinä - boing!)
- tytön/tyttöjen rintavako näkyy
- penis pikkasen pääsee innostumaan ja sit alkaakin seistä ihan kunnolla
- ajattelen jotain kiihottavaa
- muuten vaan ihan täysin ilman mitään syytä (ja tätä sit tapahtuu todella usein!)

Äänestä

Lantioista,sekä haaroista tiukat farkut (voi kuvitella kaikkee )Jalat hiukan harallaan istuva minihameinen......Bikinin alaosa,jossa haaraosa painunut "vakoon" !!
Pyöreä ( kehittynyt ) naisen pylly....ei mikään luuviulu -seisottaa ja laittaa kyllä seisomaan todella kovana !!!!

Äänestä

Mulla alkaa seistä hirmu herkästi aina kun kävelen. Esinahkani on erittäin lyhyt ja terska ollut paljaana sen takia jostain 13v. asti, niin sitten kun paljas kikkeli heiluu alkkareissa ja pääsee hankautumaan boksereissa, niin seisoo kovana. Mutta aika hyvältähän se tuntuu vaikka tietysti joskus nolottaa kun mietin huomaako muut sen.

Äänestä

Poikien pepuista

Äänestä

Hyvä perse ja tiukat leggarit tytöillä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


¨XIO kirjoitti:

Kertokaas c:

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu