Galaxy Famen näyttö

Ostin kyseisen puhelimen ja petyin hiukan näyttöruutuun. Heijastaa jotenkin kummasti, tai jollain tavalla sitä on raskas katsoa. Kirkkauden säätäminenkään ei auta.

Onko joku muu huomannut saman?
458
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Famen näyttöä on haukuttu ulkomaisilla foorumeilla eikä ihme sillä eihän se voi olla hyvä näillä 320x480 ja vain 165 pixel density eli pikseliä tuumaa kohden kun sen pitäis olla yli 200.Kannatas etukäteen lukea kommentteja

Äänestä
  • Niin olisi kannattanut, mutta myöhäistä se enää on. Vitsi kun harmittaa... Eikä ilmeisesti ole vaihto-oikeuttakaan.

    Äänestä

No ei ole kun ei ole vika vaan ominaisuus(huono sellainen)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mhmm kirjoitti:

Ostin kyseisen puhelimen ja petyin hiukan näyttöruutuun. Heijastaa jotenkin kummasti, tai jollain tavalla sitä on raskas katsoa. Kirkkauden säätäminenkään ei auta.

Onko joku muu huomannut saman?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu