Onko penikseni normaalin kokoinen

Olen 16 vuotias poika ja penikseni on löysänä 9,5 cm ja erektiossa 13 cm. Joten onko minulla ikäisekseni liian pieni. Pituutta minulla on 175 ja painoa 62kg.
188
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Moi, ihan tavallinen toi on, ei iso mutta OK... Ja lepokoko on jopa melko hyvä...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


olenkoturhaan kirjoitti:

Olen 16 vuotias poika ja penikseni on löysänä 9,5 cm ja erektiossa 13 cm. Joten onko minulla ikäisekseni liian pieni. Pituutta minulla on 175 ja painoa 62kg.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu