kuka kajaanin pahin jakorasia

kajaanilaisiin naisiin ei voi luotta.suurin osa ainaki jotka ovat viinaan meneviä pettävät kun silmä välttää.ja usean kanssa vielä.voi tätä kajaania.
6836
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ottamatta kantaa varsinaiseen aiheeseesi, haluaisin kysyä sinulta montako vuotta olet käynyt koulua? Montako on vielä jäljellä? Häiritsikö/häiritseekö 13 vuotiaana aloitettu pöllin teko oppimistasi?

Äänestä

Vituttaako pilluton kesä xD mikä on luotta? Ei sua lyllerö"mies" kukaan huoli.
Ei juoppo eikä raitis. Sun ulkonäkö ja asennevamma naisiin on sairas.Joo tiedetään tämä laajakankaan jako.Hänet tunnetaan kuule toisella puolella kylääkin.

Katkera? Hähä Anna akan jakaa.Ei se miksikään kulu eikä sulle varsinkaan kuulu.
Nysämulukku

Äänestä

Mielisairaita iso osa Kajaanin akoista.

Äänestä

Älkää te penikat viittikö.
Jos herjaatte tiettyä ihmistä, tai annatte edes vihjeitä siihen suuntaan, niin käräjillä olette.
Kunnianloukkaussyytteestä napsahtaa sakkoja, tai muuta.

Äänestä
  • Ja tiedoksi ylisesti, että vaikka nimiä ei mainittaisikaan niin tunnistettavasti kirjoittelemien riittää tuomioon sekin. Se poliisi ei ole kuin parin klikkauksen päässä.

    Äänestä

MOLO! ilmeisesti se sinunpäässä oleva kohta missä pitäisi olla aivot???

Äänestä

Kommentoi aloitusta


laajakankaalta löyty kirjoitti:

kajaanilaisiin naisiin ei voi luotta.suurin osa ainaki jotka ovat viinaan meneviä pettävät kun silmä välttää.ja usean kanssa vielä.voi tätä kajaania.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu