Voiko kanille antaa chincillan pesuhiekkaa.
Mooiiii
Hihitii
3
312
Vastaukset
- iuygtfghjkloi6t
Voi kai... Mutta en sanoisi,että kannattaa
- Kyseleväinen
Miksi? Kani puhdistaa turkkinsa nuolemalla, ja vessahiekaksi chinchillahiekka taitaa olla aika kallista :)
- Chinnnchilla
Metin vain sen takia, koska meiltä oli jäänyt yli edesmenneeltä chinchillalta sitä hiekkaa. Ettei tarvitsisi heittää menemään sitä..
Mutta kiitos vastauksistanne!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma
Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.1492013Israel euroviisujen 2.
Israel sai taas eniten yleisöääniä. Suomesta täydet 12 pistettä, poliittinen ”ammattiraati” antoi 0 pistettä. Hyvä Is3051707- 931557
Mun mielestäni on tosi loukkaavaa
Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra2001190Euroviisut ei enää niin musiikkikilpailu?
Kappaleiden taso ei enää ole mikä sijoituksen ratkaisee.Eikö kukaan ihmettele että Israel pärjää lähes joka vuosi kisois761182- 671140
- 221027
- 48997
Rakas nainen ymmärsin
Että minun pitää pitää kiinni sinusta. Haluan, että sä olet onnellinen. Olet mulle se oikea ja mä sulle. Rakastan Sua yl73946- 45927