Kuvaus
Suomi-Hirsiomakotitalo TYP 160
1. Kerroksinen Hirsiomakotitalo TYP 160. Normaalihinta 49.500 €, nyt 20.000 € alennuksella tämä perustoimitus nettohintaan: 29.500 € sis alv 24 %.
Tämä Kartano-tyyppinen hirsiomakotitalo on 1. kerroksinen ja sen pinta-ala ulkomittojen mukaan 160 m² (vie rakennusoikeudesta 160 m²). Pohjaan kuuluu esim. Olohuone, 4 makuuhuonetta, Keittiö, kodinhoitohuone, Kylpyhuone ja Sauna, Eteisaula, WC, Kuisti ja terassi ym. HUOM. Huonejako ja sisätilajärjestelyt on esimerkki ja rakentaja voi itse muokata sitä haluamansa mukaan, ikkuna- ja oviaukot huomioiden.
SUOMI-Hirsiomakotitalon perusrakenteena toimii tuplapontattu höylähirsi 70 x 147. Sydänhalkaistu, teollisuuskuivattu, mäntyhirsi ei juurikaan halkeile ja siksi hirsi kestää vuosisatoja. SUOMI-Hirsiomakotitalossa käytetään 225 mm sisäkoolausta ja 225 mm selluvillaa lämmöneristeenä, joka takaa seinän U-arvoksi 0.17. Tämä vastaa 0,9 metrin vahvuista hirsiseinää. Lue lisää seinärakenteesta Ekologisuus-osiosta
Varatkaa heti 20.000 € alennuksella tämä perustoimitus nettohintaan 29.500 € ! Hinta sis Alv 24 %. Käsiraha 50 € , maksuaikaa tarvittaessa 1,2 tai 3 kk, korko 150 € / kk. (kyseessä on lievästi värivikainen materiaali, mikä aiheutuu auringonvalon muuttaessa nipuissa olevien hirsien pintaa)
Olkaa hyvä ja maksakaa kaupan käsiraha tehtaan tilille 506002-22790 merkinnällä: TYP 160 käsiraha. Merkitkää lähetystietoihinne nimenne, osoitteenne ja puhelinnumeronne. Merkitkää edelleen mahdollinen korollinen maksuaikatarpeenne : Ma. 1, 2 tai 3 kk. Jos ette tarvitse korollista maksuaikaa merkitkää: Ma. 0 kk. Käsirahan maksamisen jälkeen lähetämme Teille kaupanvahvistuksen, arkkitehtikuvat ja kaikki muun materiaalin kirjeen välityksellä.
Ottakaa yhteyttä myyntiimme ja Tervetuloa tekemään elämänne talokaupat, jossa säästätte selvää rahaa 20.000 € !
Kysy myös myynnistämme tästä talomallista edullista vaihtoehtoa huvilakäyttöön.
Tutustu myös tarjous-osiossa Laavuvaaran muihin hirsihuvilat-, hirsimökit- ja hirsiomakotitalot- heti-toimituksiin.
TUO MEILLE HIRSITALON OSTAJA - TIENAA 300 EUROA!
Jos tiedät, että ystäväsi tai tuttavasi on etsimässä hirsirakennusta, kerro siitä meille. Mikäli kontaktisi ottaa yhteyttä meihin ja tämä johtaa kauppaan, saatte palkkioksi valintanne mukaan S-ryhmän tai Keskon 300 euron lahjakortin. Avaa lomake ja lisätiedot tästä linkistä
Lahjakortti lähetetään teille heti, kun ostaja on maksanut kaupan loppusuorituksen.
MYYNTIMME PALVELEE
Myyntimme palvelee teitä henkilökohtaisesti seuraavista puhelinnumeroista. Samalla saatte tarvitsemanne tiedot ostopäätöksenne tueksi ja voimme yhdessä kartoittaa talomallin soveltuvuutta tarpeisiinne:
050-320 2222
040-763 1004
044-320 2222
03-437 7000 också på svenska
Edulliset ja laadukkaat hirsihuvilat, hirsimökit, hirsitalot, hirsiomakotitalot, hirsisaunat, rantasaunat: www.laavuvaara.fi ja www.L1.fi
Hinta: 29500
Yhteystiedot: H.Heino P.050-2694
S.Koivusaari P.044-3202222
O: SUOMI-HIRSIOMAKOTITALO TYP 160
vai1
0
82
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Olen päivä päivältä vain varmempi siitä että rakastan sinua
Onhan se tällä tuntemisen asteella jokseenkin outoa, mutta olen outo ja tunne on tunne. 😊931438Verovähennysten poisto syö veronkevennykset pieni- ja keskituloisilta
Kokoomuslaiset ja perussuomalaiset kansanedustajat jakavat kilvan postauksia, jossa kerrotaan miten kaikkien työssäkäyvi1921425Hei rakas mies. Olisi yksi kysymys, mielellään rehellinen vastaus edes täällä..
Mitä sinä minusta haluat?761175- 901125
- 83989
- 81985
- 39952
Kelloniemeltä harvinaisen lapsellista käytöstä valtuustossa
Olipa harvinaisen ala-arvoinen esitys kelloniemeltä valtuustossa. Alkoi Nivalaa oikein matkimalla matkimaan siteeratessa66905Satonen Kelaan, on paras mies ?
Kukaan ei ole tehnyt enemmän Kelalle asiakkaita kuin Satonen kokoomuksineen, näin ollen täyttänee paikan edellytykset v81902Korjaamo Kiesifix
Hei. Kävin viime viikolla tuolla korjaamolla, siistiä oli mutta yksi asia jäi mieleen!Joitakin jätkiä istui ja katseli/6847