Hei! Olemme nuori pariskunta, ja asumme Wienissä. Tulemme kesäksi Suomeen (heinä,- elo, - ja syyksuuksi), ja emme haluaisi pitää ihanaa kaksiotamme tyhjänä koko kesää. Niinpä tarjoamme vuokralle korkeahuoneista, n. 60 neliöistä kaksiota hyvien liikenneyhteyksien varrella. U4-metroasema on aivan vieressä. Lisäksi kaunis Schönbrunnin puistoalue, linna sekä eläintarha ovat naapurustoa. Asuntoon kuuluu kaunis puutarha.
Asunto on täysin kalustettu. Lakanat, tyynyt, peitot, pyyhkeet, pyykinpesukone, tv, täysin kalustettu keittiö, kaikki sisältyvät edulliseen vuokraan. Voit vuokrata asuntoamme joko viikoksi tai koko heinä- elo- ja syyskuuksi.
Ota yhteyttä sähköpostiin [email protected] niin saat lisätietoja :)
Vuokralle annetaan: ihana kaksio Wienissä kesällä 2013!
Vuokralle annetaan
0
310
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1492149
- 1211455
Atte Harjanne usuttaa eläkeläisvihaan
Karmeeta kuultavaa aamun uutislähetyksessä, kun Atte Harjanne, tunnettu eläkeläisvihaaja, suitsii sukupolvien välistä v3351248Postimerkki kirjeeseen ja kortiin maksaa jo 3 euroa!
https://yle.fi/a/74-20229241 Kyllä tämä on järjetön hinta, Posti tuhoaa itsensä tällä hinnalla, täytyyhän Postin "Herro1401190Keitä oli kunnanjohtajan erottajat?
Kouluja ei ole varaa ylläpitää mutta johtajasopimukseen palaa 100000 euroa ja uuden johtajan hakuprosessi maksaa kymmeni651165IS: Väitöstutkimus - Pyöräilybuumi oli pelkkä kupla!
Pyöräilybuumista paljastui karu totuus Väitöstutkimuksen mukaan suuri suomalainen pyöräilyrenessanssi olikin vain pelkk31161- 1411139
- 491099
Mene perheinesi arkkiin - kasteelle !
Juutalaiset oli hyvin lapsirakkaita, mitään ehkäisyä ei käytetty. Perheissä oli paljon lapsia. Viiden koko perheen kast470967Milloin bikineistä
Tuli juhla tai esiintymis asu? Pikkasen harkintaa vois käyttää. Bikinit kuuluvat uimarannalle. No, mitä maailman tähdet98965