Epätodellisuuden ympäristö on sairaalloisuus

Poliisia hakee...

Painostaminen on kuule sairasta.
- Omaa psyykkisen kivun tilaansa ei tule hoitaa siten, että lähtee hallitsemaan mm. älyllisyydettömästi, läheisyydenkyvyttömyyttä luomalla.
Tällöin ihmisen alistaminen on kielletty myös psyykkisen kivun tuottamisen oikeutuksen pyytämisellä, tämä on epätodellisuuden ympäristöä kuvaava.
- Ihmisen seksuaalisen alistamisen oikeutuksen pyytäminen on sairaalloista.
Häneltä ei saa riistää asuntoa omaisuutena, esim. muka lahjoittaen.

"Oletteko te jumissa hänen kanssaan?"
- Oletteko hänen, "sen", jumissa?
Tosi huonoa käyttäytymistä esim. painostamalla ja siten pelkoa pelkkänä hyökkäävänä, ja ulkopuolisena ihmisenä ja kivun tuottona kuvailemalla.
Tämä on inhimillitön keho, joka liittyy ympäristööni, vähän monella erilaisella tavalla tällä htekellä mm. seura-toiminnasta, kovin julkeavasti, ja ilmiselvästi älyllisyydettä seurailtuna, pelkässä vahingoittamishakuisuudessa, tulevaisuuden tuhoamisessa, väkivaltana. Se on ihan nimistö-peräistä, ja aiheuttaa olemuksessa, eleistön vääristymän, kovin raskaana ja painokkaana, jällleen erityisenä hektisyytenä, ja siten ilmeenä, kaarena väärinpäin kääntymisenä. Tämä on vain selänkääntäminen ja poistuminen, vain kulkien selkänsä kääntäen, esim, pettymyksestä tai muusta sellaisesta. Hahmoterapeuttina on, on ihan isä, "kaipauksen"-
silmänosan ylläpitämisen takia, sitten on edelleen hahmoterapeutti ollut vauvalla mm. "ihastus"- terapeuttina opettaen seisomaan, tai empatia-päänä, sen jälkeen. Lisäksi kuuluu samaan pigmentistöön.
Pigmentistö on käytössä kunnallisvaali-teemalla ihan fokusaatiota tuottaen, ja assosiaation laukaisemisena, sen tilana väestölle, tai muutoin kehon osana, sen kehon osana, auttamassa itseä tasapainoisuuteen, josta seurakunta voisi mm. nuorisotoimintana huolehtia itse. Kaikki seurakunta toiminta loukkaa älyllisyydettömyyden takia, tasapainottomuutta luovana.

"Haen poliisia, koska kokemus vanha, seuratoiminnalla ylläpidetty, mm. avunsaamista estämällä, ulkopuolinen seksiväkivalta-kokemus, ja liittyy pigmentistöön, sillä myös ylläpidettynä."
- Ei seuratoiminnalla ihan mitään puoluetta saa pitää.

0

180

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Haluaisin rakastaa sinua

        Ja olla sinulle se oikea... Rakastan sinua 💗💗💗
        Ikävä
        26
        4081
      2. Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen

        Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot
        Maailman menoa
        132
        3987
      3. Tiedätkö mihin

        Ominaisuuksiin rakastuin sinussa?
        Ikävä
        56
        3549
      4. Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti

        Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans
        Maailman menoa
        20
        3435
      5. onko kaivattusi

        vaarallinen? :D
        Ikävä
        79
        3417
      6. Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"

        Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe
        Maailman menoa
        63
        3270
      7. Pieni galluppi

        Mitäs lahjaa odotat joulupukilta.
        Ikävä
        81
        2856
      8. Olisiko sinulla

        Jonossa vaihtoehtoja, ehkä
        Ikävä
        54
        2775
      9. Mitä tuntemuksia

        Rakkaasi ääni herättää?
        Ikävä
        20
        2514
      10. Korjaamo suositus

        Vahva suositus Kumpulaisen korjaamolle vanhan 5-tien varrelta! Homma pelaa ja palvelu ykköslaatuista. Mukavaa kun tuli p
        Hyrynsalmi
        14
        2254
      Aihe