Onko kellään kokemuksia tältä alkaneeltä kesältä hotellista?
Adora Apart huoneistohotelli Sidessä
1
170
Vastaukset
- Adoraan
Rauhallinen,pieni,siisti huoneistohotelli. Kerroksia kolme,ei hissiä. Pieni minimarket,josta sai mm. juotavaa,tuoretta leipää, juustoa, sipsejä,jäätelöä.
Allas ja pieni lastenallas. Kaikki huoneet allasalueelle päin. Aurinkotuoleja n 22 kpl, eikä tarvinnut varailla:). Itäiselle rannalle ilmainen bussikuljetus 3-4 kertaa/pv ja takaisin myös.
Meillä oli kaksio. Ilmastointi olohuoneesa, makkarisa lisäksi lattia mallia oleva tuuletin,jotka sisältyivät huonehintaan, ainoastaan tallelokerosta lisäveloitus. Allaspyyhkeet myös huoneessa. Kahvinkeitin,vedenkeitin,leivänpaahdin ja jääkaappi myös. astiat n 4 hengelle. Makkarissa täkki ja kaksi tyynyä/peti. Siistit huoneet,myös wc, jossa suihkukaappi. Ei tv:tä,ei kyllä kaivattukaan.
Parvekkeela pöytä ja neljä tuolia aurinkovarjo.
Pieni baari, josta sai ostaa ruoka annoksia. Baarissa tv. Pieni nurkkaus ,jossa löytyi ilmainen nettiyhteys puhelimeen.
Vanhakaupunki kävely etäisyydellä, samoin läntinen ranta, kuten myös minimarketit.
Ehdottomasti menisin uudestaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt se on selvitetty: Sanna Marinin hallitus lisäsi menoja 41 miljardilla
”vasemmistohallitus oli katastrofaalisen huono”, sanoo kokoomus. Sanna Marinin (sd.) hallituksen tekemät menolisäykset22517134Purra sössi kaiken 2 vuodessa, itkee nyt Marinin perään
Nyt on taas sama vanha itkuvirsi, kun ei omat taidot riittänee. Kaikki on taas muiden syytä. No miten sen "Tunnin juna"16912184Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään
"Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El415970Orpon hallitus runnoi Tunnin junan ilman tarvetta
Näinkö valtiontaloutta hoidetaan? Siis asiantuntijoidenkin aikoja sitten kannattamattomaksi laskema Tunnin juna tehdään644852MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!
Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny134756Orpon hallitus paskoi kaikki hommat
ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.193947Lindtman ylivoimainen suosikki pääministeriksi
Lindtmania kannattaa pääministeriksi peräti 50 prosenttia useampi kuin toiseksi suosituinta Kaikkosta. https://www.ilta843575Sanna Marin - Maailman paras talousasiantuntija?
PersKeKoa pukkaa? https://www.hs.fi/politiikka/art-2000011636623.html1332997S- ryhmän Israel boikotti sai Päivi Räsäsen repimään pelihousunsa?
Räsänen vertaa S- ryhmää natseihin.2581405- 851011