Big Farm pelaajia etsitään

Zippo1980

Maatila peliin etsitään lisää pelaajia...tällä hetkellä mahtuu vain yksi mukaan mutta liittoa kun saa laajennettua niin lisää otetaan. Kyseinen peli voi aluksi tuntua sekavalta mutta kysyä saa ja pitääkin jos ei kaikkea tiedä. Peliserveri jossa pelaamme on skn-1 ja miksi täältä kyselen no ihan siksi että tulisi mielummin suomalaisia pelaajia.

Liiton nimi Active Farmers.

http://bigfarm.goodgamestudios.com/

5

1402

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • morticia1

      Minäkin voisin tässä huudella liittolaisten perään, jos sopii. Eli FinnFarmers (taso 11) serverillä skn1 etsii aktiivisia pelaajia. Meillä on vapaita vakansseja 3 mutta todennäköisesti lisää tulossa sillä suurin osa tämän hetken liittolaisista on todella laiskoja ottamaan osaa liiton toimintaan.

      http://bigfarm.goodgamestudios.com/

    • Zippo1980/1

      Siitä vaan...itse lopetin kyseisen pelin pelaamisen 3 kuukautta sitten....meillä oli kyllä aktiiviset pelaajat mutta jotenkin sitä saman toistoa ja siksi sitä ei jaksanut. Olin liiton pääjäsen joten sieltä foorumilta kyllä niitä pelaajia löytyi, mutta olihan siellä niitä jotka ei sitten pelanneetkaan kovin aktiivisesti. Tosin sitten saivat monoa jos olivat viikon pelaamatta ja eivät olleet laittaneet mitään poissaolon syytä.

    • BIGFARM

      Joo moi vaan oon bigfarmissa mutta oon jo liitossa :(..mut kuiteski mun käyttäjänimi on:SinttuD

    • et-ta

      mulla on oma liitto sinne mahtuu vielä jäseniä eli tulkaa sinne mun pelaja nimi on et-ta siinä pelissä

      • et-ta

        niin sinne pohjoismaalainen servulle siellä mäkin pelaaan


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      85
      4640
    2. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      109
      3837
    3. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      177
      3646
    4. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      67
      2083
    5. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      75
      1941
    6. Mitä on tullut

      Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.
      Haapavesi
      78
      1268
    7. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      130
      1152
    8. Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle

      Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.
      Vantaa
      147
      1084
    9. Minne pyydän sut?

      Jotta saan nähdä 🤨
      Ikävä
      49
      989
    10. Mikä homma?

      https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä
      Saarijärvi
      30
      904
    Aihe