Mitämitämitä ? Normaalisti ravistellun plekun pohjalle jää nelisen kiloa sakkaa , mahdollisesti siis myös tehoaineet. Ei ole päästetty jäätymään ja normaalisti hölskyteltykin , joten mikä neuvoksi. Asia huomattu , kun aine käynyt vähiin , eikä tulekaan astiasta ulos. Onko muilla toiminut tämä Bravo hyvin ? Oraat on kovassa kasvussa ja hyvän näköisiä , ruiskutuksiakin pitäisi kiirehtää , kun on taas sateita luvassa moneksi päiväksi.
Bravo premium
Sakkaa
2
193
Vastaukset
- dhdshdshjsdh
En tiedä tuosta aineesta, mutta ei oo ikinä itellä ollu ees sakkaa pohjissa, olisko joku valmistus virhe??
- R. Uiskuttaja
En nyt juuri TUOTA tautiainetta ole käyttänyt, mutta viittaisi kyllä reklamaation paikkaan myyjä/valmistaja, koska minun käyttämissäni aineissa (tilt, basso, amistar, stereo, zenit) ei ole sakkautumia esiintynyt. Olisiko päässyt jäätymään jollakin toisella kauppaketjussa?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1792996
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.642576- 2032220
- 731849
- 1021783
Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k91651- 1041479
Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes2171161- 811120
- 951079