Lähihoitajan soveltuvuuskoe, tulos 7...

onko hyvät vai huonot mahikset päästä opiskelemaan?
Sain tosiaan tuollaisen tuloksen, paras tulos olisi ollut 10.
Millaisilla numeroilla yleensä opiskelemaan pääsee?
Sen tiedän, että 1 on hylätty. sillä ei ainakaan..
4179
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Itse pääsin 6 vuotta sitten tuloksella 8 muistaakseni.

Äänestä
  • Mä pääsin tuloksella 2 enkä ollut ees yhteispisteiden häntäpäässä

    Äänestä

Mihin hait? Tredun tulokset ainakin löytyy netistä (jos antoi luvan julkaista nimen)

Äänestä

mä pääsin kouluun ja tulos oli 8 kaikkiaan pisteitä oli 35

Äänestä

Kommentoi aloitusta


_jännääjä kirjoitti:

onko hyvät vai huonot mahikset päästä opiskelemaan?
Sain tosiaan tuollaisen tuloksen, paras tulos olisi ollut 10.
Millaisilla numeroilla yleensä opiskelemaan pääsee?
Sen tiedän, että 1 on hylätty. sillä ei ainakaan..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu