Tarvitsetko sinä tai yrityksesi apua kotisivujen päivittämisessä, logojen ja käyntikorttien suunnittelussa/tuottamisessa? Vai jopa aivan uusien ja nykyaikaisten kotisivujen tuottamisessa?
Autan mielelläni pientä korvausta vastaan. Kokemusta löytyy useamman vuoden takaa niin kotisivu- tuotannosta kuin logojen ja käyntikorttien suunnittelustakin.
- Uudet kotisivut alk. 70
- kotisivujen päivittäminen, logojen ja käyntikorttien suunnittelu 10 /h
Kysy rohkeasti, niin katsotaan miten voin auttaa.
Hinta: 10
Yhteystiedot: [email protected]
O: Kotisivut Kuntoon
Verkossa2013
1
90
Vastaukset
- pentoikk1
mulla käy aika vähän katselijoita minun youtube4 sivustossa. Paljonkohan ottaisit jos viksaisit sitä niin että sen löytää suurempi kuulijajoukko.
sinne löytää omalta kotisivustosta os http://www.kolumbus.fi/pentti.toikkanen ja siitä se linkki videot.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1574658
- 114138
Vedonlyöntiä .
Olen valmis lyömään ison vedon , että homma kaatuu . Jos kerta Sivonen ei lähde mukaan , niin ei tuoho usko kukaan muuka463657Mikä on pahinta, mitä kaivatullesi
pelkäät tapahtuvan? Jos kuolemaa, vakavia sairauksia yms. ei lasketa?1032895Turvaan tulleet lähettävät omia lapsiaan vaaraan - hullua
MOT-ohjelman jakso ”Loma vaihtui kahleisiin” kertoi, kuinka Suomessa ja muualla Euroopassa asuvat somaliperheet lähettäv782669Hei Antti. Minähän varoitin jo 2 v sitten, ettei sinusta tule pääministeriä, vaikka kuinka
voittaisit vaalit. Vasurit ovat aina puukottaneet toisiaan selkään, eivät koskaan edestäpäin. Marinistit varsinkin IL t62018- 441455
Uusnatsien ilkivalta Joensuussa jatkuu.
Saavat mellastaa persujen suojissa miten haluavat. Särkevät ja tuhoavat toisten omaisuutta, tähän on johtanut persujen m121288Minkä kouluarvosanan (4-10) annat Thank God, sä tulit! sarjalle?
Katsoitko Thank God, sä tulit!? Uusi viihdeohjelma ei ollut kaikkien makuun, mutta jotkut tykkäsivät. Minkä kouluarvos611211Päivi Räsänen sai kutsun kongressiin todistajaksi.
Pystyykö Päivi pysymään totuudessa ja kertomaan kongressille, että raamattu ei ole lakikirja jota pitäisi noudattaa poli4041202