NHL99 Levy

Minulla on nhl99 levy, mutta voinko ohittaa sen "Aseta NHL99 levy levyasemaan", esim kopioimalla tiedostot
Ongelma on siinä, että levy on lainassa, Eikä ole ylimääräisiä tyhjiä levyjä

Windows XP SP1
557
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat
  • En. Siinä ei oo minkäänlaista virustentorjuntaa, ni en oikee viitti

    Äänestä

  • winxp kirjoitti:

    En. Siinä ei oo minkäänlaista virustentorjuntaa, ni en oikee viitti

    Kannattaa kuitenkin asentaa SP2 ja SP3 päivityspaketit. Ei niistä haittaa ole.

    Äänestä

  • winxp kirjoitti:

    En. Siinä ei oo minkäänlaista virustentorjuntaa, ni en oikee viitti

    Joo, hyvä. Tuollaiseen pelikoneeseen ei kannatakkaan asennella mitään tietoturvaohjelmia turhaan hidastamaan.

    Äänestä

  • On SP2

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


winxp kirjoitti:

Minulla on nhl99 levy, mutta voinko ohittaa sen "Aseta NHL99 levy levyasemaan", esim kopioimalla tiedostot
Ongelma on siinä, että levy on lainassa, Eikä ole ylimääräisiä tyhjiä levyjä

Windows XP SP1

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu