Mulla on sitten tehoja koneessa!
TIEDOKSI!
Battery.
275
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Montako hevosvoimaa löytyy? Jos yli 1000, niin onnea vaan miljunäärille...
Ps. Vippaatko tonnin tai vaikkapa pari?
Hyvä että on tehoja koneessa, en kyllä itse tiedä mitä konetta tarkoitat?
Tietokoneessa tehot auttavat ohjelmien/ pelien kanssa, prosessori, grafiikakortit, sekä muistit, mutta eivät auta nettiyhteyksissä.
Itse katsoin tänään emolevyni hintaa, ei hinta ollut tippunut mihinkään kun sen ostin, katsoin myöskin liikeen sivulla olevaa linkkiä norskien eräälle sivulle emolevyn testistä, plussia kyllä monissakin asioissa sai, miinuksien kohdalla luki ei mainittavaa.
Jos tarkoitat älypuhelimen tehoja ei siinäkään nettiin menot auta jos on hidas yhteys, vaika jotkut nykypäivänä myöskin kellottelee älypuhelimia, jotkut saavat kellotuksen takia niin solmuun älypuhelimen että se ei enään tomi.
Autoissa tehot on kivoja , jos auton huippunopeus on 300 km/h tunnissa ja ylikin kun bentleyllä esimerkiksi on, saat olla varma sakot tulee ylinopeudesta jos rupeat kolmea sataa huristelee suomen teillä, saksassa kyllä saa ajella autobaanalla kolmea sataa.
Imurimissakin on mukavaa on tehoja käy sutjakkaamin imurointi...
Monessakin asiassa tarvii tehoja elämässä, jokaisen oma asia ostaako tehokaita esineitä ja autoja , mutta tärkeintä on ,omassa kropassa on tehoja ei vääntö kropassa lopu ja jaksaa nauttia elämästä.