royal canin penturuoka, hyvä?

kuka antaa pennulle ko. ruokaa?
4276
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Aika kuraa, kun vähän lukee tuoteselostetta...

Äänestä
  • meil ei tuu kuraa

    Äänestä

Mikä sopii yhdelle ei käy toiselle ;)

Äänestä
  • Kuka syöttää mitäkin ja mistäkin syystä. Meille tulee pentu viikon päästä ja tuossa on Golden Eagle pentuokaa paketti. Lisäksi pakastettua jauhelihaa ja piimää tulee menemään. Olen nähnyt Royal Caninillakin kasvatettuja koiria ja ihan terveiltä ovat vaikuttaneet.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


yksilöllistä kirjoitti:

kuka antaa pennulle ko. ruokaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu