hitachi ex 60 vm 1990

kävin potkimassa teloja ja pyörin koneella ympäri ,kun perseestäni kuului äkillinen pamaus. osaako joku kertoa mistä tämä johtui?
3309
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

oli se tyhjä lompsa joka ilmoitti turhista haaveista.

Äänestä
  • kaivinkone.comissa näyttää olevan saman kaltainen ongelma hitachin kanssa .

    Äänestä

Taes männä paska houssuun.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ostokuume kirjoitti:

kävin potkimassa teloja ja pyörin koneella ympäri ,kun perseestäni kuului äkillinen pamaus. osaako joku kertoa mistä tämä johtui?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu