Philips DTR 1000 -digiboksi

Repa

Onko kyseisestä boxsista kokemuksia?

3

1057

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • IHQ

      Se on niinku sillai tosi fantsu tiätsä? Sen saa niinku sillai pystyyn niin ku u know telkkarin viereen tai jos on pikkunen pöytä tai jotain niin sit sen voi laittaa vaikka makuulleen sillai niinku vaikka telkkarin päälle tai jotain jos ei oo ihan pikkunen telkkari niinku jotain 14 tuumaa? Hei Haloo!?!? Kellä muka semmonen enää ois, siis eihän me olla mikään kehitysmaa!
      ?!?

      Nojoo mut on siin sillai se tekstitelkka jotenkin aika huono sillai kato ku sitä ei oo. Mut se on tosi siistii sillai et siin on semmoinen tosi kivan näkänen vilkkuva valo siin keskellä, joskus se on oranssi, joskus se on vihree, ja jos se on kiinni niin sit se on punanen! ihan niinkun liikennevalot, tiätsä?

      Mut hei tosi hienoo et siinä on sillai niinku kaks scart-paikkaa, kato jos on videot tai tallentava dvd niin sit voi kato laittaa nekin kiinni boksiin ja nauhoittaa sit niinku digitaalitelkkarin ohjelmia. Ja vitsi jos on kato philipsin laitteet niin sit niitä voi vähän ohjailla sit sil digiboksin kaukarilla. whoaaa..

      Niin ja sit jos on toi philipsin telkku niin sit voi kans käyttää sitä kaukaria senkin ohjailuun, eikä tartte ostaa enää jotain ihme kameli ontti säädintä..

      Joo sit ne ilmapäivitykset ei oikein skulaa sillai niinku pitäis, niit kun ei vissiin lähetetä vaikka luvataankin.. Hei HALOO!!?? Philips, onks ketään himas!!??

      Mut hei, kiva kun kirjotit.

    • Pro1

      se on hyvä ja asiallinen boxi.

      Älä välitä tuosta järjenjättiläisestä. Noita idiootteja kyllä riittää.

      • IHQ

        MOT :D


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitään järkeä?

      Että ollaan erillään? Kummankin pää on kovilla.
      Ikävä
      120
      1777
    2. Noniin rakas

      Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi
      Ikävä
      99
      1588
    3. Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä

      Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy
      Maailman menoa
      48
      1109
    4. Kumpi vetoaa enemmän sinuun

      Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?
      Ikävä
      44
      1000
    5. Multa sulle

      Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M
      Ikävä
      29
      929
    6. Nainen, olen tutkinut sinua paljon

      Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm
      Ikävä
      50
      856
    7. Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?

      Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s
      Ikävä
      44
      822
    8. Olet myös vähän ärsyttävä

      Tuntuu, että olet tahallaan nuin vaikeasti tavoiteltava. En tiedä kauanko jaksan tätä näin.
      Ikävä
      37
      790
    9. Okei nyt mä ymmärrän

      Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘
      Ikävä
      56
      778
    10. Onko sulla empatiakykyä?

      Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet
      Ikävä
      37
      760
    Aihe